امروز: شنبه 18 مرداد 1399 برابر با 08 آگوست 2020

انهدام 12 باند جعل و کلاهبرداری در گیلان/ شناسایی 36 درصد کالاهای قاچاق و پرونده زمین‌خواری در گیلان

  • پنج شنبه, 11 مهر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرمانده نیروی انتظامی گیلان به افزایش شناسایی 36 درصد کالاهای قاچاق و پرونده زمین‌خواری در گیلان اشاره و بیان کرد: طی شش ماه نخست سال جاری، 12 باند جعل و کلاهبرداری در گیلان منهدم شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس سردار «محمدرضا اسحاقی» در مراسم صبحگاه و رژه نیروی انتظامی گیلان، اظهار کرد: یکی از انتظارات مردم از جامعه، داشتن محیط مطمئن برای حفظ جان، ناموس در برابر قانون‌شکنان است.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه اقتدار و امانت‌داری از ویژگی مهم پلیس در تراز نظام اسلامی  است، تصریح کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، هیچ سازمان و نیرویی به اندازه نیروی انتظامی در مقابل چشم مردم قرار ندارد.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری، توانایی، قدرت، اقدام به موقع و رشادت نیروی انتظامی را مایه افتخار و سربلندی نظام می‌دانند.

اسحاقی به آغاز هفته نیروی انتظامی اشاره و تاکید کرد: شعار امسال این هفته، "پلیس هوشمند، امین مردم" انتخاب شده است.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان به شاخص‌های عملکردی نیروی انتظامی در شش ماهه نخست سال جاری اشاره و تاکید کرد: انجام 293 هزار و 254 فقره ماموریت عملیاتی ناشی از تماس های مردم نمونه‌ای از این اقدامات است.

وی به 617 هزار و 618 فقره تماس مردمی با سامانه 110 اشاره و تاکید کرد: 50 درصد این تماس‌ها منجر به اقدامات ارشادی و راهنمایی و بقیه به اجرای عملیات منجر شده است.

اسحاقی با اشاره به افزایش شاخص‌های امنیت اجتماعی و کاهش جرایم خشن در گیلان اشاره و تاکید: نیروی انتظامی در نیمه سال جاری، 15 هزار و 528 وب‌گاه در ارتباط با متهمین و مجرمین رایانه‌ای را رصد کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان به افزایش شناسایی 36 درصد کالاهای قاچاق و پرونده زمین‌خواری در گیلان اشاره و بیان کرد: طی شش ماه نخست سال جاری، 12 باند جعل و کلاهبرداری در گیلان منهدم شد.

وی به کاهش 13 درصد جان‌باختگان حوادث رانندگی در گیلان اشاره و تاکید کرد: در مدت شش ماهه نخست سال گذشته، 358 نفر در گیلان به دلیل تصادف جان باختند که در مدت مشابه سال جاری این عدد به 312 نفر کاهش پیدا کرده است.

اسحاقی به کاهش 14 درصد کل تصادفات در گیلان اشاره کرد و گفت: کاهش 13 درصدی انتقاد و 3 درصدی شکایت و افزایش 10 درصدی تقدیر از مأمورین نیروی انتظامی در سامانه نظارت همگانی 197 از افتخارات نیروی انتظامی گیلان است.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان، اذعان کرد: ارائه 244 هزار و 918 مورد رکورد خدمات الکترونیک در دفاتر پلیس +10 در شش نخست سال جاری از دیگر اقدامات نیروی انتظامی استان گیلان است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22228

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی