امروز: شنبه 18 مرداد 1399 برابر با 08 آگوست 2020

دهن‌کجی اعضای شورای شهرستان رشت به مردم/اقدامات قانونی فرماندارجهت عدم حضور اعضا در جلسات

  • سه شنبه, 14 آبان 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اخوان با بیان اینکه انتخابات هیئت رئیسه شورای شهرستان رشت بریا چندمین بار منحل شد گفت: رفتار اعضای شورا دهن‌کجی و بی‌حرمتی به مردم و بی‌مسئولیتی است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس «ابراهیم اخوان» در جلسه انتخابات هیئت رییسه شورای شهرستان رشت و در بیست و دومین جلسه شورای اسلامی شهرستان رشت اظهار کرد: انتخابات به دلیل عدم حضور هفت نفر از اعضا منحل شده است.

رییس شورای شهرستان رشت با بیان اینکه این جلسه به احترام فرماندار رشت و مردم شهرستان برگزار شد گفت: با نامه‌نگاری‌های صورت گرفته با دستور فرماندار رشت این جلسه فوق‌العاده برگزار شد که باز شاهد عدم حضور اعضا هستیم.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها نقش ارزنده‌ای در حل مشکلات دارند افزود: امیدوارم رسانه‌ها دراین بخش ورود کرده و موانع کاری شورا را به گوش مسئولان امر و مردم برسانند.

اخوان تصریح کرد: صورت‌جلسه شورای شهرستان به شورای حل اختلاف فرستاده شد اما چهار ماه از آن گذشته و ترتیب اثری داده نشده است.

رییس شورای شهرستان رشت افزود: فرماندار رشت تاکید داشت عدم حضور اعضا در این جلسه خود منجر به اقدام قانونی خواهد شد.

وی با تاکید براینکه رفتار آقایان عضو قابل تحمل نیست اذعان کرد: رفتار اعضای شورا به‌نوعی دهن‌کجی و بی‌حرمتی به مردم و بی‌مسئولیتی است.

اخوان اظهار کرد: مردم رای دادند و به مسئولان اعتماد کردند رفتارهای این‌چینی جایز نبوده و در شأن شورای شهرستان رشت نیست.

وی خاطرنشان کرد: در گذشته عملکرد شورا بسیار مطلوب بوده و  مدتی است که این روند متوقف شده است.

اخوان تصریح کرد: شورای شهرستان رشت 14 عضو دارد که با حضور 10 عضو انتخابات هیئت رییسه برگزار خواهد شد که اکنون هفت نفر حضور ندارند.

گفتنی است، در پایان جلسه رییس شورای شهرستان در تماس تلفنی با فرماندار رشت وضعیت را تشریح کرده و فرماندار اعلام کرد که از فردا اقدامات قانونی جهت عدم حضور اعضا در جلسات را شخصا پیگیری خواهد کرد.شبستان

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22511

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی