امروز: شنبه 29 شهریور 1399 برابر با 19 سبتامبر 2020

مازندران میزبان نخستین نشست روسای نظام دامپزشکی استان‌های منطقه سه کشور

  • چهارشنبه, 15 آبان 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نخستین نشست روسای نظام دامپزشکی منطقه سه کشور شامل استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و سمنان به میزبانی مازندران روز یکشنبه ۱۲ آبان ماه در بابلسر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، در این نشست دکتر جعفری معاون بهداشت، آموزش و توسعه سازمان نظام دامپزشکی به تبیین سیاست‌های سازمان در خصوص اجرای ماده ۵ قانون نظام جامع دامپروری اشاره و اهداف و عملکرد سازمان در این خصوص را تشریح کرد.
 دکتر لامعی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی سازمان نظام دامپزشکی نیز به لزوم توجه به مباحث حقوقی در اجرای قوانین ابلاغی پرداخته و خواستار پیگیری موارد و قوانین و مقررات مربوطه در خصوص ماده ۲ قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی از سوی نظام استان‌ها شد.

ماده ۱۹ آئین نامه نظارت بهداشتی دامپزشکی، اصلاح روند صدور پروانه‌ها، فعالیت شرکت‌های خدمات مشاوره‌ای در نظارت بر ساخت و اجرای دامداری‌ها از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

شایان ذکر است منطقه بندی کشور از سوی سازمان نظام دامپزشکی به منظور هماهنگی بیشتر استان‌ها با شرایط مشابه صورت گرفته است.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22528

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی