امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

  • با حضور معاون رئیس جمهور؛
افتتاح ساختمان جدید دانشکده علوم کشاورزی دانشگاه گیلان

  • پنج شنبه, 16 آبان 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

ساختمان جدید دانشکده علوم کشاورزی دانشگاه گیلان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، استاندار گیلان و مدیران استان و دانشگاه افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ساختمان جدید دانشکده علوم کشاورزی دانشگاه گیلان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، استاندار گیلان و مدیران استان و دانشگاه افتتاح شد.

دانشکده علوم کشاورزی از سال ۱۳۶۲ با مساحت ۹۰۰۰ متر مربع مشغول به فعالیت است، با توجه به توسعه تحصیلات تکمیلی و تعداد رشته گرایش ها و همچنین افزایش کمی و کیفی دانشجویان این دانشکده، اجرای طرح توسعه دانشکده کشاورزی به منظور تامین فضاهای کالبدی مورد نیاز ضروری بود. بر این اساس با اجرای این پروژه با صرف هزینه تقریبی ۱۶ میلیارد تومان، مقدار فضاهای موجود دانشکده به مقدار ۵۶۰۰ متر افزایش یافت و در مجموع به ۱۴۶۰۰ متر مربع رسیده است.

شایان ذکر است دانشکده مذکور هم اکنون با تعداد ۷۲ رشته گرایش و  ۸۷ عضو هیات علمی علاوه بر مقاطع کارشناسی در مقاطع تحصیلات تکمیلی برای رفع نیازهای جامعه به ویژه استان گیلان که کاربری کشاورزی در آن از الویت‌ها بوده، فعالیت می‌کند.

شایان ذکر است با توسعه ارتباط هرچه بیشتر جامعه و مدیران سازمان های تخصصی استان با دانشگاه و تعریف پروژه های کاربردی با استفاده از ظرفیت های اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، می توان برای حل مشکلات کشاورزی استان، راهکارهای علمی ارائه کرد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22538

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی