امروز: دوشنبه 11 فروردين 1399 برابر با 30 مارس 2020

  • استاندار گیلان
معرفی گیلان به عنوان استان پیشگام در رفع مشکلات زیست محیطی صنایع

  • چهارشنبه, 22 آبان 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار گیلان بر لزوم تلاش در جهت اجرای قانون یک در هزار و معرفی گیلان به عنوان استان پیشگام در رفع مشکلات زیست محیطی صنایع در سطح کشور تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، دکتر ارسلان زارع در جلسه کمیسیون استانی بند "د" ماده 45 قانون وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین با اشاره به شکنندگی زیست بوم گیلان بر ضرورت مشارکت مدیران صنایع استان در کاهش این مشکلات تأکید کرد و افزود: اجرای قانون یک در هزار نیازمند ساز و کار مناسب در جهت مشارکت تمامی واحدهای صنعتی، معدنی و کارگاهی است.

وی با تأکید بر لزوم تلاش دستگاه‌های متولی در جهت اجرای قانون یک در هزار و جلوگیری از بروز هرگونه تخلف در مسیر اجرا گفت: ادارات کل امور مالیاتی و حفاظت محیط زیست نسبت به بررسی ساز و کارهای اجرایی این قانون و احصاء مشکلات احتمالی اقدام و در جهت رفع آن تلاش کنند.

نماینده عالی دولت در گیلان خاطرنشان کرد: در صورت نیاز به شیوه نامه مناسب مراتب از طریق معاون اول رئیس‌جمهوری پیگیری می‌گردد تا گیلان به عنوان استان پیشگام در جهت اجرای قانون یک در هزار به منظور رفع مشکلات زیست محیطی صنایع معرفی شود.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22584

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی