امروز: جمعه 17 مرداد 1399 برابر با 07 آگوست 2020

جلوگیری سپاه و بسیج گیلان از تخریب اموال عمومی در اغتشاشات

  • دوشنبه, 04 آذر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: اگر طی اغتشاشات اخیر در گیلان اتوبوسی آتش نگرفت یا بانکی تخریب نشد به‌خاطر مدیریت خوب سپاه و بسیج بود و تمام مساجد استان در این روزها مملو از نیروهای ارزشی بود.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، سرهنگ پاسدار جمشید اصحابی صبح امروز در جلسه هم‌اندیشی مداحان بسیجی استان گیلان در سالن جلسات سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به نقش مؤثر مداحان در جامعه اظهار داشت: معاویه از تریبون به دست‌ها برای فریب مردم استفاده می‌کرد و تاریخ گواه تأثیر انکار نشدنی تریبون‌ها است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با تأکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت مداحان و نیروهای انقلابی بیان کرد: در این چند هفته برنامه‌های مختلفی برای افزایش وحدت میان نیروهای ارزشی و انقلابی تدارک و برگزار کردیم.

وی کنار گذاشتن نگاه‌های سیاسی در عرصه‌های مشترک را رمز پیروزی در این جنگ تمام عیار دانست و تصریح کرد: اگر طی اغتشاشات اخیر در گیلان اتوبوسی آتش نگرفت یا بانکی تخریب نشد به‌خاطر مدیریت خوب سپاه و بسیج بود و تمام مساجد استان در این روزها مملو از نیروهای ارزشی بود.

اصحابی با بیان اینکه بسیجیان خالصانه پای نظام ایستاده‌اند خاطرنشان کرد: با این آموزش و پرورش ضعیف به‌سختی می‌توان نسل درستی تربیت کرد اما نیروهای انقلابی نباید بی‌تفاوت باشند و با همه توان به اصلاح امور بپردازند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت مجاهدت‌های شبانه‌روزی بسیجیان در این چند روز را سند افتخار نامید و افزود: بعد از ساماندهی و دفع فتنه چند شب درگیر ساماندهی معضل پسماند سراوان بودیم و از فرماندار رشت خواستم با جدیت بر عملکرد مدیران دولتی خود نظارت کند.

وی با بیان اینکه عملی شدن مطالبات مطرح شده در این جلسه نیاز به برنامه‌ریزی دارد عنوان داشت: باید بتوانیم از داشته‌های خود استفاده حداکثری کنیم و در حد توان نیروهای نوجوان را تربیت کرده و پرورش دهیم.

بها دادن بیشتر به هیئت‌های مذهبی و حمایت از مداحان برای مقابله با حوادث و فتنه‌ها، اعتماد و میدان دادن به نیروهای انقلابی برای کمک به ساماندهی اوضاع اقتصادی، برگزاری جلسات برای تربیت درست و اسلامی مداحان نوجوان، دیدار با خانواده شهدای مداح، تأسیس مرکز استعدادیابی مداحان و تربیت مداحان انقلابی بخشی از مطالبات مداحان حاضر در این جلسه بود.

انتهای پیام  / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22649

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی