امروز: سه شنبه 08 مهر 1399 برابر با 29 سبتامبر 2020

برگزاری نشست استانداران سراسر کشور با حضور دکتر ارسلان زارع

  • سه شنبه, 12 آذر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نشست استانداران سراسر کشور به ریاست وزیر کشور و با حضور دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، وزیر کشور در حاشیه نشست استانداران و در جمع خبرنگاران، در خصوص مباحث مطرح شده در این نشست گفت: با توجه به شروع ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی مقرر شد استانداران در این نشست حضور یابند و یک بار دیگر تمام روندی که برای امر انتخابات به حکم قانون تعیین شده ایم، مرور کنیم. بعلاوه گزارشهای آمادگی استانها در راستای برگزاری انتخابات را از استانداران محترم بگیریم و متناسب با شرایط، دستوراتی که لازم است در امر هماهنگی، همکاری و تعامل با همه دستگاههایی که این فرایند حضور دارند، اتخاذ کنیم.

وزیر کشور با اشاره به اینکه در این نشست استانداران در رابطه با حوادث اخیر نیز از استان های ماموریت خود گزارش هایی را ارائه کردند، عنوان کرد: در این نشست سعی شد گزارشی از هر استان ارائه شود و همچنین گزارش نقاط آسیب و ضعف و دلایل شروع و نحوه مدیریت موضوع به دقت بررسی شود؛ همچنین مقرر شد استانداران در فرصت مناسب همه موارد را جمع بندی کرده و به وزارت کشور ارایه کنند تا وزارت کشور بتواند به نسبت اقدامات انجام شده و شرایطی که در هراستان بوده، تصمیمات لازم بعدی را اتخاذ کند.

وی اضافه کرد: تحریم ها و مشکلات اقتصادی که دشمنان برما تحمیل می کنند آثار خود را دارند اما همه با اراده و تحلیل دقیق، پشت سر رهبری و همگام و همراه با دولت، با اراده عمیق قلبی و عملی خود ثابت خواهیم کرد که در همه شرایط، مردم پشتیبان انقلاب هستند و راه مقاومت و استقامت راه اصلی حمایت از اسلام، انقلاب و ایران و مردم است.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22724

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی