امروز: چهارشنبه 01 بهمن 1399 برابر با 20 ژانویه 2021

بازدید شهردار رشت از ایستگاه ۴ آتش نشانی شهرداری رشت

  • سه شنبه, 12 آذر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

ناصر حاج محمدی با حضور در کنار آتش نشانان بار دیگر از نزدیک ضمن بازدید از تجهیزات و امکانات تخصصی آتش‌نشانان از وضعیت کنونی ناوگان خودرویی و تجهیزات آتش نشانان با خبر شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت با همراهی بابک رمضانی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت از ایستگاه ۴ آتش نشانی بازدید کرد.

همین گزارش حاکی است: ناصر حاج محمدی با حضور در کنار آتش نشانان بار دیگر از نزدیک ضمن بازدید از تجهیزات و امکانات تخصصی آتش‌نشانان از وضعیت کنونی ناوگان خودرویی و تجهیزات آتش نشانان با خبر شد.

شایان ذکر است: در این دیدار و در نشست صمیمانه با آتش‌نشانان شهر ضمن اطلاع از عملیات های محوله و حوزه بندی های ایستگاههای تابعه شهر رشت که شامل بر ۱۴ ایستگاه آتش‌نشانی است به شرح مجمل و مختصری از کمبودها، نیازها،مشکلات در حین اعزام به عملیات ها و نیازهای آموزشی و فرهنگی به لحاظ تسریع در ارایه خدمات به شهروندان همچون رفع ترافیک، عدم تجمع شهروندان در محل حوادث و... نیز پرداخته شد.

گفتنی است: در این دیدار شهردار رشت تلاش های شبانه روزی آتش‌نشانان را بسیار قابل تحسین و تقدیر دانست و برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون داشت.

 انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22729

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی