امروز: سه شنبه 08 مهر 1399 برابر با 28 سبتامبر 2020

برنامه های شهر خلاق خوراک رشت؛ مورد پسند مدیران یونسکو

  • شنبه, 16 آذر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شهرداری رشت به عنوان یک نهاد عمومی خدمات رسان در راستای اهداف و برنامه های خود، موضوعات و مباحث فرهنگی را به طور جدی و پیگیر دنبال می کند و به تبع آن برای ماندگاری برند ارزشمند شهر خلاق خوراک شناسی یونسکو تلاش می نماید تا نه‌ تنها توجه ایرانیان‌ بلکه نظر جهانیان را نیز به خود جلب کند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس مدیریت برنامه های یونسکو در شهر خلاق خوراک شناسی رشت در راستای تحقق اهداف خود و با پیگیری و نظارت علاقه مندانه دکتر حاج محمدی، رفته رفته کمبودهای گذشته را جبران نموده و با اجرای برنامه های متنوع، جذاب و هدفمند با مستندسازی آنها برای گزارش به سازمان یونسکو تلاش می کند در جهت نیل به اهداف شهر خلاق خوراک که همان بهبود وضعیت اقتصادی شهر و معیشت شهروندان است، دست یابد.
بدون شک برای هر چه بهتر شدن برنامه های این مدیریت به طور مداوم نیاز به برنامه ریزی و نوآوری در برنامه ها هست و بهره گیری از توانمندیهای چهره های علمی، دانشگاهی، خلاق، مبتکر و علاقه مند ما را در راستای تحقق اهداف ترسیم شده بیش از گذشته به پیش خواهد برد.
این هفته شهرداری رشت میزبان مدیرانی از سازمان یونسکو بود و مدیران ارشد یونسکو هنگامی که در جریان موفقیتهای رشت در تحقق اهداف ترسیم شده قرار گرفتند، علاوه بر ابراز خوشنودی و رضایت از اجرای برنامه های شهر خلاق خوراک و دعوت از شهردار و دست اندرکاران این مدیریت برای بازدید از دفتر سازمان یونسکو در تهران، پیشنهاد پیگیری “شهر یادگیرنده یونسکو” برای رشت را مطرح کردند که برای دکتر حاج محمدی و همکارانمان جالب و جذاب بود.
در زمینه این پیشنهاد و علاقه مندی رشت برای قرار گرفتن در شبکه شهرهای یادگیرنده در آینده بیشتر خواهیم‌ نوشت.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22761

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی