امروز: جمعه 17 مرداد 1399 برابر با 07 آگوست 2020

  • شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان اعلام کرد:
اسامی مراکز مجاز دوگانه‌سوز کردن خودروها در گیلان اعلام شد

  • چهارشنبه, 20 آذر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان در راستای تشویق مردم به استفاده از گازطبیعی در خودروها به جای بنزین نسبت به ثبت‌نام در سامانه Irngv.ir و مراجعه به مراکز مجاز دوگانه سوز کردن خودروها اطلاع رسانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان اعلام کرد: متقاضیان دوگانه‌سوز کردن خودرو‌ها می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع اطلاعات خودرو‌های دوگانه‌سوز (Irngv.ir) ثبت نام کنند. پس از یک هفته از طرف اتحادیه کشوری سوخت‌های جایگزین پیامکی برای متقاضیان ارسال می‌شود و این افراد می‌توانند از طریق مراجعه به نزدیک‌ترین مرکز مجاز به محل سکونت خود برای تبدیل اقدام کنند.

مراکز مجاز دوگانه سوز کردن خودروهادر استان گیلان عبارتند از رشت: کماکل روستای پیربازار، به طرف پیله داربن، خیابان جاده کماکل طبقه همکف؛ لنگرود: دریاسر، بعد از پل هوایی، روبروی نمایندگی کاریزان دیزل؛ لاهیجان: میدان شیخ زاهد، جنب ایستگاه چالوس و رامسر؛ چابکسر: پشت پمپ بنزین.

افزایش مصرف CNG در گیلان

قبل از سهمیه‌بندی بنزین مصرف روزانه گاز در جایگاه‌های CNG  استان حدود ۸۰۰ هزار مترمکعب بود که این میزان به ۹۲۵ هزار متر مکعب رسیده و ۱۴ درصد رشد را نشان می دهد .

جایگزینی سوخت پاک CNG به جای بنزین برای صرفه اقتصادی و کاهش آلاینده های زیست محیطی است که از اهداف مهم شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که با توسعه جایگاههای استان گیلان اکنون به یکصد باب جایگاه  CNG رسیده است.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22810

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی