امروز: شنبه 27 دی 1399 برابر با 16 ژانویه 2021

  • معاون استاندار گیلان ؛
افزایش قدرت رقابت ، مهمترین اقدام در راستای تولید

  • سه شنبه, 03 دی 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان مهم ترین اقدام در راستای تولید را افزایش قدرت رقابت از طریق نوآوری و خلاقیت دانست.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس آرش فرزام صفت از چند واحد‌ صنعتی مستقر در مجتمع تحقیقاتی و نیمه صنعتی فشتام رشت که یکی از مراکز حمایتی پارک علم و فناوری گیلان است، بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید با بیان اینکه واحد‌های موفق در استان تولیدات خلاقانه‌ای عرضه کرده اند ، گفت: آنچه که باید مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد ، این واقعیت است که باید در معرفی و تجاری سازی تولیدات اهتمام و تلاش بیشتری داشته باشیم.

فرزام صفت اصلی ترین گام در تحقق این مهم را تسهیل گری و برقراری ارتباط موثر و پایدار بین واحد‌های دانش بنیان و صنعت دانست و تاکید کرد: آمادگی برای حمایت از واحد‌های دانش بنیان گیلان در قالب تسهیلات بانکی وجود دارد.

وی اضافه کرد: پارک علم و فناوری پلی میان تولیدات دانش بنیان و کارخانجات صنعتی است.

یکی از محصولات دانش بنیان ساخته شده در این ناحیه صنعتی در زمینه خط تولید دخانیات برای صادرات به کشور عراق نیز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان مورد بهره برداری قرار گرفت.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 22945

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی