امروز: جمعه 02 اسفند 1398 برابر با 21 فوریه 2020

  • از سوی مدیرعامل تامین اجتماعی؛
انتصاب مدیر نجومی بگیربه عنوان مدیر عامل بانک رفاه کارگران

  • دوشنبه, 30 دی 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شنبه هفته گذشته اسماعیل لله‌گانی از سوی مدیرعامل تامین اجتماعی به سمت مدیرعاملی بانک رفاه منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس بعد از انتصاب لله گانی در بانک رفاه کارگران حواشی درباره انتصاب وی ایجاد شد.

لله‌گانی دانش آموخته مقطع دکتری دانشگاه علامه طباطبایی - رشته مدیریت بازرگانی (گرایش بانکداری اسلامی) است و در گذشته نیز سابقه کار مدیریتی در بانک صادرات را در کارنامه کاری خود داشته است.

گفته می شد که لله گانی در زمان مدیریت در بانک صادرات حقوق نجومی دریافت می‌کرد، موضوعی که به برکناری وی انجامید و  وی به عنوان یک مدیر نجومی بگیر مطرح شد.

انتصاب لله گانی به عنوان مدیرعامل بانک با حواشی رو به رو بود و این سوال را در ذهن مردم ایجاد کرد که چطور یکی از مدیران نجومی بگیر بانکی در چنین شرایطی دوباره عهده دار چنین سمتی شده است.

روز گذشته خبری با عنوان انتصاب یک مدیر نجومی بگیر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شد که در پی آن بانک رفاه کارگران اسنادی در اختیار ما قرار داد که نشان می دهد انتصاب لله گانی قانونی بوده است.

با اسنادی که به دست باشگاه خبرنگاران جوان رسیده است مشخص می شود انتصاب اسماعیل لله گانی به عنوان مدیر عامل بانک رفاه کارگران با توجه به قوانین پولی و بانکی کشور، قانون تجارت، قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور، قانون منع تصدی بیش از یک شغل و قانون منع به کارگیری بازنشستگان و از نظر بانک مرکزی بلامانع و قانونی بوده است.

همچنین براساس حکم شعبه دوم دادسرای دیوان محاسبات کشور اتهام دریافت حقوق غیر متعارف در زمان تصدی لله گانی در بانک صادرات محرز نشد.

انتصاب لله گانی به مدیر عاملی بانک رفاه قانونی است

در حکمی که از سوی شعبه ۶۷ دادگاه تجدید نظر استان تهران صادر شده است لله گانی بابت اتهام تحصیل مال نامشروع تبرئه شده است.

انتصاب لله گانی به مدیر عاملی بانک رفاه قانونی است

انتهای پیام/

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23205

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی