امروز: جمعه 26 دی 1399 برابر با 15 ژانویه 2021

  • در جلسه کارگروه صادرات استان گیلان مطرح شد ؛
از بررسی وضعیت اداره گمرک تا همیاری دستگاه های اجرایی با سرمایه گذاران

  • دوشنبه, 07 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه کارگروه صادرات استان گیلان و شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی به مناسب روز جهانی گمرک و با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و دیگر مسئولین استان گیلان برگزارشد.

به گزارش پایگا خبری رشت پرس جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان گیلان و شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی به مناسب روز جهانی گمرک با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان،  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، ناظر گمرکات استان گیلان و مدیرکل گمرک بندرانزلی، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی، رئیس اتاق بازرگانی استان، رئیس اتاق صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، مسئولین شهرستان بندرانزلی و دیگر مسئولین و تجار استان گیلان برگزار شد.

دراین جلسه موضوعاتی همچون پیشنهادات مدیران در خصوص توسعه صادرات، بررسی وضعیت اداره کل گمرک و پایانه صادراتی بندر منطقه ویژه اقتصادی آستارا، تجار خارجی و بازارهای هدف، همیاری و اهتمام دستگاه های اجرایی با سرمایه گذاران و صاحبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23269

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی