امروز: جمعه 09 اسفند 1398 برابر با 28 فوریه 2020

  • معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
عطاری ها از عرضه هرگونه دارو خودداری کنند

  • سه شنبه, 08 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: عطاری ها از عرضه هرگونه دارو به خصوص داروهای مخدر و غیرمجاز خودداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، فیروز سرودی از کشف داروی مخدر و غیرمجاز در استان خبر داد و اظهار کرد: طی بازدید بازرسان اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو دانشگاه از یک واحد صنفی عطاری در خمام، ۵۴۷ داروی مخدر و غیرمجاز کشف شد.

وی ارزش ریالی داروهای مخدر و غیرمجاز را ۱۴میلیون و ۸۱۵هزار ریال عنوان کرد  افزود: پرونده عطاری متخلف به مراجع قضایی ارسال شد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان خاطرنشان کرد: عطاری ها فقط مجاز به عرضه گیاهان دارویی می باشند و عرضه هرگونه دارو به خصوص داروهای مخدر و غیرمجاز توسط عطاری ها ممنوع است.

سرودی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین طی بازدیدی از سوی بازرسان دارویی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان از یک داروخانه در تالش،۳۸۳۰ داروی قاچاق به ارزش ۱۲۴میلیون و ۵۰۰ ریال کشف، ضبط و پرونده داروخانه متخلف به مقامات قضایی ارجاع داده شد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23280

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی