چاپ کردن این صفحه

  • استاندار گیلان:
بازگشایی ۸۰ درصد راه های روستایی گیلان

استاندار گیلان با بیان اینکه بازگشایی محورهای اصلی و روستایی نقش زیادی در حل مشکل برق مشترکان داشته است؛ گفت: خاموشی ها به حداقل رسیده و امیدوارم اکثریت قریب به اتفاق مشترکان بدون برق، برقدار شوند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس دکتر ارسلان زارع در حاشیه بازدید از جریان تردد خودروها در محور فومن - سراوان گفت : یکی از مهمترین مشکلات استان پس از بارش برف سنگین، مسدودی محورهای مواصلاتی و همچنین جاده های روستایی بود.

وی ادامه داد: یکی از محورهای اصلی که بر اثر بارش برف سنگین مسدود شده بود؛ همین محور فومن سراوان بود که رفت و آمد ، تسهیل و اقدامات لازم برای برف روبی و بازگشایی محورهای روستایی هم آغاز شده است.

دکتر زارع خاطرنشان کرد: تا دیروز صبح تنها ۳۵ درصد راه های روستایی استان باز بود اما با تشدید فعالیت ها هم اکنون بیش از ۸۰ درصد راه های روستایی استان باز شده و امیدواریم تا ساعات پایانی امشب به ۹۵ درصد برسد.

به گفته استاندار گیلان؛ بازگشایی محورهای اصلی و روستایی نقش زیادی در حل مشکل برق مشترکان داشت بطوریکه از ۲۵۰ هزار مشترک که برقشان قطع َشده بودند، با وارد مدار شدن پست های ۶۳ ، ۱۳۲ و ۲۳۹ کیلوولت که آخرین آنها هم دیشب وارد مدار شد، خاموشی ها به حداقل رسیده و تعداد مشترکانی که هم اکنون برق آنها وصل نشده، زیر ۱۱ هزارتاست که امیدوارم تا امشب اکثریت قریب به اتفاق آنها برقدار شوند.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23437