امروز: یکشنبه 10 فروردين 1399 برابر با 29 مارس 2020

شهردار رشت یک روزه قانع شد !| چرا شهردار رشت امضای خود را پس گرفت؟

  • چهارشنبه, 30 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در پی انتشار خبری مبنی بر برکناری مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت و معرفی سرپرست از طرف حاج محمدی، چند ساعتی نگذشت که شهردار امضای خود را پس گرفت

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، در پی انتشار خبری مبنی بر برکناری مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت و معرفی سرپرست از طرف حاج محمدی، چند ساعتی نگذشت که شهردار امضای خود را پس گرفت و از عملکرد مدیر ارتباطات خود قانع شد! هنوز هیچگونه اطلاعاتی از این تزلزل مدیریت شهردار منتشر نشده و صرفا بازگشت علیرضا قانع مخابره شد . بنا بر این گزارش؛ شهردار غیر بومی رشت که به دلیل ضعف عملکردی خود در برف اخیر به شدت از طرف رسانه های بومی و برخی اعضای شورای شهر مورد انتقاد قرار گرفته ، مجددا نشان داد که در کنار ژست های سینمایی ، کتابخوانی و بیمارستانی ، عدم ثبات در تصمیم گیری را نیز با خود یدک می کشد. البته تا پایان عمر مدیریتی وی باز هم باید انتظار چنین عملکرد عجولانه و احساسی را داشت و حال که شهردار رشت از باب عملکرد، محلی از دفاع برای خود در سطح ملی پیدا نکرده، خوب است! با چنین اقدامات نمایشی ، تیتر یک اخبار و جراید در استان و کشور گردد. 

گفتنی است امروز علیرضا قانع به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت با صدور پیامی از همه مردم برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم دعوت به عمل آورد.

 انتهای پیام/08348

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23491

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی