امروز: یکشنبه 10 فروردين 1399 برابر با 29 مارس 2020

  • در راستای یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب؛
محسن حسینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان شد

  • شنبه, 03 اسفند 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در راستای یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب، محب علی رنجور، به عنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی، تودیع و سیدمحسن حسینی به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، ارسلان زارع ظهر امروز (شنبه) در دیدار مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به ضرورت افزایش و ارتقای شاخص های بهره‌مندی حوزه آب و فاضلاب استان به ویژه در بخش روستایی، خواستار تسریع در عملیات اجرایی پروژه های مهم همچون تصفیه خانه، خطوط انتقال و شبکه های آب آشامیدنی شد.

وی با بیان اینکه مردم گیلان شایسته بهترین خدمات هستند، اظهار کرد: در شبکه های انتقال شهری و روستایی به واسطه فرسودگی و قدمت و نیز وابستگی به برق با مشکلاتی مواجه ایم که نیازمند توجه جدی به این بخش ها هستیم.

حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز در این دیدار ،آمادگی مجموعه خود برای تزریق منابع مالی برای مناطقی که در استان با  تنش آبی مواجه هستند، از محل صندوق توسعه ملی اعلام کرد.

در پایان این دیدار  در راستای یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب، محب علی رنجور، به عنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی، تودیع و سیدمحسن حسینی به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان معرفی شد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23526

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی