امروز: جمعه 03 بهمن 1399 برابر با 22 ژانویه 2021

عوارض ۲۰ تا ۴۵ هزار تومانی قطعه یک آزادراه تهران-شمال

  • سه شنبه, 06 اسفند 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
در حالی قرار است قطعه یک آزادراه تهران-شمال امروز با حضور رئیس جمهور افتتاح شود که وزیر راه از کاهش ۵۰۰۰ تومانی نرخ عوارض عبور خودروهای سواری از این قطعه با دستور روحانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس محمد اسلامی با اشاره به تماس تلفنی رئیس جمهوری در خصوص قطعه یک آزادراه تهران-شمال، اظهار کرد: رئیس جمهور در این تماس تلفنی دستور کاهش ۵ هزار تومانی نرخ عوارضی منطقه یک آزادراه تهران-شمال برای خودرو‌های سواری را صادر کرد.

وی افزود: براین اساس، نرخ عوارضی برای خودرو‌های سواری در روز‌های عادی به ۲۰ هزار تومان و برای روز‌های پیک به ۳۰ هزار تومان کاهش می‌یابد.

بر اساس این گزارش؛ تا پیش از مکالمه رئیس جمهوری با وزیر راه و شهرسازی، نرخ عوارضی منطقه یک آزادراه تهران-شمال طبق هماهنگی برای خودرو‌های سواری در روز‌های عادی ۲۵ هزار تومان و برای روز‌های پیک ۳۵ هزار تومان تعیین شده بود.

نرخ عوارض عبور برای وانت ۳۵ هزار تومان، مینی‌بوس ۴۰ هزار تومان و اتوبوس ۴۵ هزار تومان تعیین شده است.

قرار است امروز با حضور رئیس جمهور قطعه یک آزاد راه تهران شمال رسما افتتاح شود. به این ترتیب با احتساب قطعه ۴ این پروژه، حدود ۲۴ سال پس از واگذاری ساخت آزادراه تهران-شمال به بنیاد مستضعفان ۵۰ درصد آن به بهره برداری خواهد رسید.تسنیم

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23551

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی