امروز: چهارشنبه 14 خرداد 1399 برابر با 03 جون 2020

  • به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛
تعطیلی مراکز خرید و گردشگری منطقه آزاد انزلی تا 14 اسفند

  • دوشنبه, 12 اسفند 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین حفظ سلامت گردشگران، مراکز تجاری و گردشگری منطقه آزاد انزلی از تا چهارشنبه، ۱۴ اسفند تعطیل اعلام شده است.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس مهدی کاظمیان با اشاره به اقدامات منطقه آزاد انزلی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت جوامع محلی، فعالین اقتصادی، فعالین حوزه بندر و تولیدکنندگان، ستاد مقابله با ویروس کرونا این سازمان در پنج روز گذشته روند خدمات‌رسانی را به صورت ۲۴ ساعته و مستمر انجام داده است.

سخنگو و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی افزود: با توجه به اهمیت فعالیت شرکت‌های تولیدی و سلامت پرسنل، جلسه‌ای با هیات مدیره شهرک صنعتی جهت انجام هماهنگی‌های لازم جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا انجام شد پوستر و بنر‌های آموزشی و اطلاع رسانی در شهرک صنعتی شماره یک و دو توزیع و نصب شد و شهرک صنعتی شماره دو به طور کامل ضد عفونی و گندزدایی شد.
وی ادامه داد: ضدعفونی کردن ساختمان گمرک مستقر در منطقه، ضدعفونی کردن بندر کاسپین، درب خروج گمرک، گمرک کالای مسافر و ضد عفونی کردن انبار‌ها از دیگر اقدامات ستاد مقابله با ویروس کرونا در منطقه آزاد انزلی است.
کاظمیان تصریح کرد: ضدعفونی کردن بانک‌های فاز تجارت و گردشگری، ضدعفونی کردن پل عابر پیاده و پله برقی، ضدعفونی کردن پارک و سرویس بهداشتی روستا‌ها و کلیه سرویس بهداشتی فاز تجارت و گردشگری، تحویل دستکش و مایع ضدعفونی بخشی دیگر از اقدامات سازمان منطقه آزاد انزلی جهت حفظ سلامت فعالین اقتصادی و جوامع محلی است.
سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی اضافه کرد: جلسه‌ای با روسای پایگاه‌ها و بسیج محلات به منظور تامین نیروی بسیجی در نانوایی‌های منطقه جهت جداسازی بخش تحویل نان از فروش برگزار شد تا نیرو‌های بسیجی در این بخش خدمات‌رسانی کنند و همچنین در نشست با دهیاران به فعالسازی گروه‌های داوطلب در روستا‌ها و تامین مواد ضدعفونی کننده جهت گندزدایی محیط‌های روستایی نیز تاکید شد تا همه عوامل اجرایی به صورت پیوسته و بدون توقف بتوانند روند خدمات رسانی را ادامه دهند.
وی با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون مورد مشکوکی مبنی ابتلا به ویروس کرونا در سطح منطقه آزاد گزارش نشده است، گفت: به منظور حفظ سلامت گردشگران و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مراکز خرید و گردشگری در منطقه آزاد انزلی به طور رسمی از شنبه (۱۰ اسفند) لغایت چهارشنبه (۱۴ اسفند) تعطیل اعلام شده است.ایسنا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23604

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی