امروز: چهارشنبه 01 بهمن 1399 برابر با 19 ژانویه 2021

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت نهال رایگان توزیع می کند

  • سه شنبه, 13 اسفند 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به مناسبت فرا رسیدن «هفته منابع طبیعی و روز درختکاری» سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت مطابق برنامه همه ساله بین شهروندان این شهر نهال رایگان توزیع می کند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس به مناسبت فرا رسیدن «هفته منابع طبیعی و روز درختکاری» سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت مطابق برنامه همه ساله بین شهروندان این شهر نهال رایگان توزیع می کند.

این سازمان در نظر دارد به مناسبت «هفته منابع طبیعی» نسبت به توزیع رایگان نهال درختان مثمر و غیر مثمر بین شهروندان گرامی اقدام کند.

نهال‌ها از گونه های مختلف درختان میوه، زینتی و غیر مثمر خواهند بود.

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت اعلام کرده است که امسال به منظور جلوگیری از تجمع شهروندان در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، علاقه مندان می توانند با شماره تلفن های این سازمان ۳۳۳۲۴۹۶۰ و ۳۳۳۳۲۳۵۳ تماس گرفته و در هماهنگی با دست اندرکاران مرتبط به محل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در خیابان پرستار رشت مراجعه کنند و نهال خود را دریافت نمایند.

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت همچنین تاکید کرد: سنت زیبا و حسنه نهال و درختکاری در راستای توسعه و گسترش فضای سبز و ترویج فرهنگ نهالکاری به هیچ وجه نباید تعطیل شود و با رعایت اصول و موازین بهداشتی می توان با نهالکاری بر سرانه فضای سبز شهری در رشت افزود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23611
برچسب‌ها

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی