امروز: پنج شنبه 14 فروردين 1399 برابر با 02 آوریل 2020

تکذیب اظهارات جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس درباره دفن اجساد بیماری کرونایی

  • دوشنبه, 19 اسفند 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شهرداری رشت به اظهارات جعفرزاده ایمن آبادی درباره دفن اجساد فوت شدگان ناشی از بیماری کرونا در آرامستان این شهر واکنش نشان داد و این موضوع را کذب دانست.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، شهرداری رشت در پی اظهارات غلامعلی جعفر زاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره آمار بالای زیاد فوت شدگان و دفن روی هم اجساد فوت شدگان کرونایی در آرامستان، اظهار کرد: با توجه به بازتاب گسترده این اظهارات در رسانه‌ها و فضای مجازی و ایجاد ترس و وحشت بین مردم، شهرداری رشت این گفته‌ها را تکذیب می‌کند.

همچنین شهرداری رشت برای روشن شدن اذهان عمومی از نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی خواست با حضور در باغ رضوان همه مراحل کار کفن و دفن را از نزدیک مشاهده کند.

در این پیام آمده است اظهارات جعفر زاده نماینده مردم رشت در مجلس با واقعیت مطابقت ندارد و سازمان آرامستان های شهرداری نیز با نهایت دقت و رعایت همه مسائل شرعی و موازین بهداشتی، مطابق پروتکل موجود نسبت به دفن اجساد قربانیان کرونا در باغ رضوان اقدام می‌کند.

بدیهی است هر گونه اظهارنظر غیرکارشناسانه در شرایط موجود نه تنها مشکلی از مشکلات متعدد این روزهای مردم حل نمی‌کند، بلکه می‌تواند بر دامنه التهابات اجتماعی بیفزاید و در جامعه ترس و هراس بی مورد ایجاد کند.

غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت در مجلس در گفتگویی اعلام کرده بود، قبرستان‌های گیلان دیگر جا ندارد و اجساد روی هم دفن می‌شود؛ بهتر است این فرد به جای اظهارات غیر واقعی به عنوان نماینده رشت فکری به حال مردم کند و باری از مشکلات مردم بردارد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23650

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی