امروز: جمعه 09 خرداد 1399 برابر با 29 می 2020

  • فرماندار رشت خبر داد؛
تعطیلی اصناف ،دانشگاه‌ها و مدارس تا ۲۰ فروردین

  • شنبه, 16 فروردين 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
فرماندار رشت با تقدیر از همکاری آحاد مردم و اصناف شهرستان رشت در مدیریت مقابله با ویروس کرونا، گفت: طرح قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا و تعطیلی واحدهای  صنفی تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه  خبری رشت پرس ؛ دکتر میرشمس مومنی زاده طی گفتگویی با تاکید بر لزوم تداوم همکاری مردم و اصناف شهرستان رشت تا غالب شدن بر ویروس کرونا، اظهار داشت: در اجرای طرح قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا،  واحدهای صنفی شهرستان همچنان تا ۲۰ فروردین تعطیل خواهد بود.
وی با بیان اینکه بهبود وضعیت شهرستان رشت در زمینه مقابله با ویروس کرونا را مدیون‌همکاری  شهروندان و اصناف هستیم که با قبول همه سختی ها و فشارهای اقتصادی در راستای بازگشت سلامت به جامعه گام برداشتند، هشدار داد: هر گونه غفلت از خطر شیوع ویروس کرونا میتواند موجب بروز بحرانی  دیگر در شهرستان شود.
مقام عالی دولت در مرکز استان  با اشاره به تعطیلی دانشگاه‌ها و مدارس  تا بیستم فروردین، تاکید کرد: اجرای طرح کنترل ورودی های شهرستان و ممانعت از ورود خودروهای غیربومی نیز   تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد داشت‌.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23761

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی