امروز: جمعه 09 خرداد 1399 برابر با 29 می 2020

4 انتصاب جدید در شهرداری رشت

  • یکشنبه, 17 فروردين 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دکتر ناصر حاج‌ محمدی شهردار رشت با صدور چهار حکم جدید برای چهار تن از همکاران شهرداری رشت سمت های جدیدی را به آنها واگذار و ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،ناصر حاج‌ محمدی شهردار رشت با صدور چهار حکم جدید برای چهار تن از همکاران شهرداری رشت سمت های جدیدی را به آنها واگذار و ابلاغ کرد.

در این احکام سید مجتبی خدمت بین دانا به عنوان سرپرست مدیریت تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت، اسماعیل چراغی سرپرست مدیریت حسابرسی شهرداری رشت، مسعود آرستن به عنوان سرپرست جدید اداره حسابرسی شهرداری رشت و مونا شفیع نژاد به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت منصوب شدند.

شهردار رشت در احکام‌ جداگانه خود خطاب به این مدیران اعلام کرد: با عنایت به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند خود به سمت های یاد شده منصوب می شوید و امید است با اتکال به خداوند یکتا و بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری با رعایت صرفه و صلاح شهرداری و همچنین با بهره گیری از کلیه ظرفیتهای موجود، در خصوص پیشبرد اهداف و ماموریت های سازمانی در راستای شرح وظایف مصوب موفق و پیروز باشید.

این احکام روز شنبه شانزدهم فروردین‌ ماه ۱۳۹۹ به امضای دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت رسیده و به نامبردگان ابلاغ گردیده است.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23767

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی