امروز: سه شنبه 11 آذر 1399 برابر با 01 دسامبر 2020

اقشار آسیب پذیر جامعه نیازمند مساعدت ویژه دولت هستند

  • دوشنبه, 25 فروردين 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت گفت: اقشار آسیب پذیر جامعه نیازمند مساعدت ویژه دولت به منظور مقابله با ویروس کرونا هستند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ابراهیم اخوان با اشاره به افزایش مشکلات معیشتی ناشی از شیوع ویروس کرونا در جامعه اظهار کرد: کرونا موجب تعطیلی بسیاری از مشاغل شده است و این در حالی است که بسیاری از این افراد با مشکلات متعددی از جمله اقساط وام، کرایه خانه و... مواجه هستند.

وی با تاکید بر اینکه دولت باید به طور ویژه با مردم بالاخص اقشار آسیب پذیر جامعه در مقابله با ویروس کرونا مساعدت کند افزود: بیش از دو ماه است که با کرونا دست به گریبان هستیم ، اما در کنار تمامی دغدغه هایی که پیرامون مباحث بهداشتی و حفظ سلامت در جامعه مطرح است نباید اجازه داد تا دغدغه های معیشتی نیز بر انبوه مشکلات مردم افزوده شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت با تاکید بر اینکه اقشار آسیب پذیر جامعه در شرایط نامساعدی قرار دارند بیان کرد: افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی، دستفروشان ، رانندگان تاکسی و... از جمله اقشار آسیب پذیر جامعه بوده که نیازمند حمایت همه جانبه دولت هستند.

اخوان با اشاره به اینکه کاهش ترددها موجب کسادی بازار برای بسیاری از مشاغل شده است تصریح کرد: رانندگان تاکسی از جمله این افراد هستند که معیشتشان ارتباط تنگاتنگی با تردد مردم دارد و این روزها به واسطه شیوع کرونا با کسادی شدید مواجه شده اند.

وی با تاکید بر اینکه دولت تامین وسایل محافظتی برای اقشار آسیب پذیر را بر عهده بگیرد گفت: این روزها که برای خروج از منزل به وسایل محافظتی همچون دستکش و ماسک نیاز است بسیاری از افراد به واسطه مشکلات مالی توانایی خرید مداوم این وسایل را نداشته و انتظار می رود  دولت در این باره تمهیدات ویژه ای بیاندیشد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23828

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی