امروز: پنج شنبه 02 بهمن 1399 برابر با 20 ژانویه 2021

دریافت پاداش هشت میلیارد تومانی مدافعان سلامت گیلان در طول بحران کرونا

  • دوشنبه, 25 فروردين 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پرداخت پاداش هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی این دانشگاه به فعالان حوزه سلامت گیلان در طول بحران کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس دکتر عباس صدیقی نژاد با اشاره به سخت‌کوشی کادر حوزه سلامت در ماه‌های اخیر اظهار کرد: سخت گوشی، ممارست و تلاش بی‌وقفه کلیه افشار ستادی و محیطی درمان در مواجهه و مقابله با کووید ۱۹، درمان و مراقبت از بیماران و مبتلایان آن یادآور همت والا و جان‌فشانی بی‌دریغ این بزرگواران در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس است.

وی با اشاره به تلاش‌های پیگیر کادر حوزه سلامت گیلان و برگشت نسبی سلامت به جامعه و کاهش عوارض اجتماعی همه‌جانبه از بحران کرونا ویروس، گفت: آمار و اطلاعات اخیر در خصوص تعداد مبتلایان و بهبودیافتگان کووید ۱۹ و شهدای خدمت در بیمارستان‌های استان مؤید تلاش‌های پیگیر و سند قطعی بر همت والای کادر سلامت در جهت بهبود مبتلایان و برگشت نسبی سلامت به جامعه است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر ضرورت تقدیر از کادر حوزه سلامت استان در پی تلاش شبانه‌روزی به جهت مقابله با شیوع کرونا ویروس، تصریح کرد: بدیهی است استمرار فعالیت بهینه و کیفیت مطلوب و خدمات کلیه گروه‌های بالینی و پشتیبان درمان در بازه زمانی فعلی و آینده مستلزم پاسخ بهنگام به مطالبات به‌حق و قدردانی متناسب از ایثارگری و ازخودگذشتگی کم‌نظیر همکاران ما در طول بحران حساس شیوع و کنترل کرونا ویروس است.

دکتر صدیقی نژاد با بیان اینکه در پی تلاش طاقت‌فرسا تیم ستادی و محیطی دانشگاه علوم پزشکی در پی تلاش طی بحران کرونا باید مزایا و امتیازاتی برای سربازان و افسران سلامت در نظر گرفت، افزود: به‌واسطه ساعات کاری طولانی و طاقت‌فرسا، خستگی و فرسودگی شغلی و روانی، ریسک بالا و مخاطرات ناشی از مواجهه مداوم با بیمارانی که در فاز شدید انتقال و شرایط وخیم بالینی بودند، مجموعه مدیریتی دانشگاه تصمیم به اعطای مزایا و امتیازات تشویقی و پاداش برای کادر ستادی، بهداشت و درمان گرفته است.

وی با بیان اینکه پرداخت پاداش نقدی به فعالان سلامت حداقل‌ترین کاری است که می‌توان در پی جبران زحمت‌های آن‌ها در نظر گرفت، افزود: ۷ هزار و ۹۳۲ نفر از فعالان سلامت گیلان که درگیر مستقیم کرونا بوده‌اند، پاداش نقدی دریافت کرده‌اند و مرحله دوم پرداخت پاداش نیز در حال اقدام است

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23829

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی