امروز: یکشنبه 09 آذر 1399 برابر با 29 نوامبر 2020

لیست کمک‌ها به برگزاری جشنواره بازی در پرتال شهرداری و شورای شهر منتشر شود

  • چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو شورای شهر رشت اظهار داشت: برخی افراد با تیترهایی که انتخاب می‌کنند می‌توانند در گمراه کردن شهروندان اثرگذار باشند.

در یکصد و سی و هفتمین جلسه علنی شورا فرهام زاهد نایب‌رئیس شورای شهر رشت با اشاره به وضعیت یادمان شهدای گمنام، گفت: فردی در این پروژه بدون قرارداد با درخواست افرادی همانند من و شما کار را آغاز کرد. در ابتدای مبلغ ۲۰۰ میلیون پیش‌بینی شد اما تا اکنون مبلغ هزینه شده بیش از ۷۰۰ میلیون تومان است. ما در مرحله اول باید این موضوع را تعیین تکلیف کنیم و بعد فراخوان جدید برای این پروژه بدهیم. وی ادامه داد: این پروژه نهایتاً ۱.۵ میلیارد تومان هزینه دارد.

زاهد همچنین با بیان اینکه همه اعضای شورای شهر تمایل دارند که کمک کنند و پروژه‌های فرهنگی، ورزشی و عمرانی در سطح شهر اجرایی بشود، اظهار داشت: اوضاع‌واحوال شهر ما و کشور نیز مشخص است. اعضای شورا نیز تصمیماتی می‌گیرند که در این میان موافقین و مخالفینی دارد. برخی از افراد منتفع می‌شوند و برخی نیز متضرر می‌شوند.
وی در خصوص برخی حاشیه‌سازی‌ها برای برگزاری جشنواره بازی در شهر رشت تأکید کرد: این جشنواره‌ به‌صورت سالانه برگزار می‌شود که بنده پیش از اینکه عضو شورای شهر باشم در این جشنواره عضو بودم.
نایب‌رئیس شورای شهر رشت ادامه داد: دوستان ما در رسانه ها بالای سر هستند، اما تکلیف یک عده هم مشخص است. برخی افراد دنبال مسائلی هستند که برای بنده اصلاً اهمیتی ندارد و پاسخی به آن نمی‌دهم اما برای اینکه این ابهامات برای مردم شفاف شود، برای آخرین بار به آن اشاره می کنم. رویدادی به نام《 جشنواره بازی کودکان》از سال ۹۴ هر ساله در ایام پایانی تعطیلات تابستانی ،در شهریور ماه برگزار می‌شود و شهرداری رشت همواره یکی از بازوان اصلی اجرای این جشنواره بوده است، چه اکنون‌ که بنده عضو شورا هستم و چه قبل از آن، شهرداری امکاناتی سخت افزاری نظیر؛ زمین، اسپیس، نور، صدا و... در اختیار جشنواره قرار داده است.
زاهد با بیان اینکه گاهی برخی افراد با تیترهایی که انتخاب می‌کنند می‌توانند در گمراه کردن شهروندان اثرگذار باشند، اضافه کرد: برای مثال بدون ذکر «ریال» بگویند ۵۰۰ میلیون هزینه شده است و یا بدون اشاره به قدمت چندساله‌ این جشنواره، اتفاقاتی که در آن رخ می‌داده را نمی‌گویند، آن‌وقت مطرح می‌کنند فلانی که به فکر صرفه‌جویی شهرداری است خودش چه‌کار دارد می‌کند؟!
وی تصریح کرد: یک‌بار برای همیشه عنوان می‌کنم که این جشنواره هرساله برگزار شده است. از شهرداری، شخص آقای شهردار، روابط عمومی، سازمان پسماند، سازمان سیما، منظر و هر سازمان و ارگانی که در شهرداری رشت به این جشنواره کمک کرده است، لیست کمک‌ها و شکل کمک‌های خود را در پرتال شهرداری و شورای شهر منتشر کند تا دیگر اگر با حضور فردی در صحن شورا مخالفت شد و یا با مشاور شدن فردی در شهرداری مخالفت کردیم به دنبال موضوعات دیگر نرود.
نایب‌رئیس شورای شهر در پایان تأکید کرد: کاملاً شفاف می‌گویم، در این جشنواره بخشی از فعالان اجتماعی شهر رشت حضور دارند؛ از همسر سابق بنده تا خود من و بسیاری از افراد دیگر حضور دارند. کارنامه این جشنواره مشخص است، من چیزی برای پنهان کردن ندارم که می‌گویند یک نفر از آشنایان فرهام زاهد دبیر آن جشنواره است. از همه عزیزان از شهردار رشت تا مدیر روابط عمومی شهرداری می‌خواهم تا هر هزینه‌ای که از روز اول که بنده عضو شورا نبوده‌ام تا به امروز را منتشر نمایند تا فضا برای این افراد بسته شود.
 انتهای پیام/083466
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23912

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی