امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

عامل انتشار فراخوان های اعتراضی در لنگرود دستگیر شد

  • یکشنبه, 07 ارديبهشت 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرهنگ مجید نیکوئی، فرمانده انتظامی لنگرود از دستگیری عامل انتشار فراخوان‌های اعتراضی و تشویش اذهان عمومی در عملیات پلیس فتا شهرستان لنگرود خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس فرمانده انتظامی لنگرود از دستگیری عامل انتشار فراخوان‌های اعتراضی و تشویش اذهان عمومی در عملیات پلیس فتا شهرستان لنگرود خبر داد.

سرهنگ مجید نیکوئی اظهار داشت: در راستای اشراف اطلاعاتی، رصد و پایش مستمر فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتای این شهرستان، شناسایی و دستگیری عوامل اصلی و پشت پرده انتشار فراخوان های اعتراضی در دستور کار ویژه ماموران پلیس فتا شهرستان لنگرود قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا ماموران پلیس فتا شهرستان لنگرود با اشراف اطلاعاتی و رصد دقیق فضای مجازی موفق شدند گرداننده صفحه اینستاگرامی که با انتشار مطالب تحریک آمیز اقدام به تشویش اذهان عمومی و شکل گیری تجمعات اعتراضی و خرابکارانه می‌کرد را شناسایی و با هماهنگی قضایی و همکاری پلیس امنیت عمومی شهرستان دستگیر کنند.

این مقام انتظامی، تحریک مردم به تجمعات غیر قانونی و عضوگیری گسترده به منظور تبلیغ علیه نظام را از دیگر اتهامات این فرد برشمرد و اظهار داشت: متهم ۳۲ ساله در تحقیقات تخصصی، پس از مواجهه با اسناد و مدارک پلیس به جرائم خود اقرار کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و وی جهت اقدامات قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود خاطرنشان کرد: پلیس با هوشیاری و اشرافیت بالا هرگونه تحرک افراد اخلالگر در فضای حقیقی و مجازی را زیر نظر دارد و اجازه ناامن کردن فضای آرام کشور را به هیچ کس نخواهد داد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 23964

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی