امروز: یکشنبه 05 بهمن 1399 برابر با 24 ژانویه 2021

  • معاون رئیس جمهور در رشت خبر داد؛
رونمایی از ۵ واکسن انسانی تا پایان امسال در کشور

  • سه شنبه, 10 تیر 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه امسال پنج واکسن انسانی در کشور رونمایی می‌شود، گفت: در حوزه ساخت واکسن کرونا با شش شرکت و پژوهشگاه قرار داد داریم.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور پیش از ظهر امروز در حاشیه سفر به گیلان گفت: تا پایان امسال  از ۵ واکسن انسانی  رونمایی می شود و در حوزه ساخت واکسن کرونا با شش شرکت و پژوهشگاه قرار داد داریم.

او  با بیان اینکه در حوزه ساخت واکسن کرونا و در حال حاضر ۶ قرارداد داریم، افزود: سه قرار داد مربوط به شرکت‌های دانش بنیان و سه قرار داد نیز مربوط به پژوهشگاه‌ها است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به پیشرفت این طرح‌ها برای ساخت واکسن کرونا اشاره کرد و گفت: از این تعداد دو طرح پیشرفت قابل توجهی داشته که جای امیدواری است، اما باید صبر کنیم و ببینیم نتیجه چه خواهد شد.

سورنا ستاری،  با بیان اینکه امسال پنج نوع واکسن انسانی به بازار عرضه می‌شود، افزود: دو واکسن آماده رونمایی است و سه واکسن دیگر تا پایان سال رونمایی می‌شود.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 24473

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی