امروز: یکشنبه 28 دی 1399 برابر با 17 ژانویه 2021

دستگیری 5 نفر در گمرک انزلی به‌دلیل اخذ رشوه/ متهمان از ‌کارکنان جهاد کشاورزی بودند

  • یکشنبه, 22 تیر 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان از دستگیری ۵ نفر در گمرک انزلی خبر داد و گفت: این افراد که یکی از آنها از کارکنان جهاد کشاورزی گیلان است به‌دلیل اخذ رشوه دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس به نقل از تسنیم ، سیدمهدی فلاح میری شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری 5 نفر در گمرک انزلی خبر داد و اظهار داشت: این افراد که از کارکنان اداره کل گمرک انزلی و یکی از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی گیلان هستند به‌‌دلیل گزارشات مبنی بر اخذ رشوه بازداشت شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان به بیان جزئیات بیشتر درباره نحوه عملکرد کارمند جهاد کشاورزی گیلان پرداخت و گفت: اتهام شخص مذکور این است که به‌عنوان بازرس و به‌دلیل دریافت رشوه مجوز واردات کالا بدون سنجش و طی تشریفات قانونی را صادر کرده است.

وی وضعیت فعلی پرونده این افراد را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه هم‌اکنون این پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی در دادسرا است بیان کرد: پس از بررسی بیشتر و روشن شدن ابعاد ماجرا و تکمیل تحقیقات، این پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال می‌شود.

فلاح‌میری از آزادی برخی از متهمان این پرونده با تودیع وثیقه خبر داد و خاطرنشان کرد: این متهمان با توجه به قرار نظارت قضایی، به‌مدت 3 ماه از اشتغال در شغل مرتبط با موارد اتهامی منع شدند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 24490

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی