امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

اخبار مهم روز

کشف خانه فساد یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی و مفسدان اقتصادی

  • شنبه, 16 اسفند 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس به دنبال دستگیری یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی و مفسد اقتصادی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تصاویری از یکی از خانه های فساد وی به دست آمده است.

این مفسد اقتصادی و بدهکار کلان سیستم بانکی کشور که با همراهی برادران خود و دیگر عوامل نفوذی، اقدام به راه اندازی شبکه فساد اقتصادی و سوء استفاده از شرایط تحریم کشور کرده بودند، جهت تعمیق فعالیت ها و رسیدن به اهداف شوم مورد نظر خود، اقدام به آلوده سازی افراد از طریق پرداخت رشوه های بسیار کلان و سازماندهی خانه ی فساد می نمودند.
آقای “ح.ا” مشهور به داریوش که یکی از محکومین اصلی پرونده فساد اقتصادی معروف در سال ۷۶ می باشد و موارد اتهامی و پرونده های مختلفی از جمله اخلال در نظم اقتصادی کشور، قاچاق ارز، قاچاق کالا، قاچاق عتیقه و پرداخت رشوه های کلان در دستگاه قضایی دارد، با راه اندازی و تجهیز خانه های فساد، اقدام به آلوده سازی و باج گیری از افراد مرتبط با شبکه فساد اقتصادی نموده است. تصاویری از این وسایل فساد را از نظر می گذرانید:

عکس/ کشف خانه فساد// نیاز به ادیت دارد
.

عکس/ کشف خانه فساد// نیاز به ادیت دارد

.

عکس/ کشف خانه فساد// نیاز به ادیت دارد.

عکس/ کشف خانه فساد// نیاز به ادیت دارد

.

عکس/ کشف خانه فساد// نیاز به ادیت دارد

.عکس/ کشف خانه فساد// نیاز به ادیت دارد
.عکس/ کشف خانه فساد// نیاز به ادیت داردعکس/ کشف خانه فساد// نیاز به ادیت دارد
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 2450

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی