امروز: چهارشنبه 14 خرداد 1399 برابر با 03 جون 2020

اطلاعیه برگزاری دومین جشنواره خرید اینترنتی /دوشنبه بازار اینترنتی

  • شنبه, 16 اسفند 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و در راستای دستورات وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت در خصوص تسریع در امور کسب و کارها، دومین جشنواره خرید اینترنتی (دوشنبه بازار اینترنتی) با همکاری سازمانها، مراکز و شرکتهای خصوصی و اصناف از تاریخ 18 لغایت 25 اسفند سال جاری برگزار می نماید.
در این جشنواره فروشگاههای اینترنتی داراری نماد الکترونیکی با در نظر گرفتن تخفیفات مناسب و ایجاد خدمات ارزش افزوده اقدام به فروش محصولات به سایر هموطنان در سراسر کشور می نماید.
همچنین رونمایی از باشگاه مشتریان فروشگاههای اینترنتی (نماد) راه اندازی سامانه آموزش همگانی تجارت الکترونیکی و راه اندازی انجمن مجازی متقاضیان و دارندگان نماد الکترونیکی (امن) از دیگر برنامه های جنبی این دوره خواهد بود.

متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به آدر س وب سایت جشنواره مذکور به نشانی www.eshopfest.ir  و یا تماس با شماره تلفن دبیرخانه مذکور به شماره 88969428-021 از جزئیات جشنواره مطلع گردند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 2452

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی