امروز: دوشنبه 31 شهریور 1399 برابر با 21 سبتامبر 2020

یک گیلانی مدیرکل شورای فرهنگ عمومی کشور شد

  • چهارشنبه, 22 مرداد 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اسماعیل شفاعی معاون اسبق اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان هفته گذشته با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مدیرکل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور منصوب شد.


به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، روز یکشنبه این مدیر موفق گیلانی به پاس ۶ سال مدیریت در نهاد کتابخانه های عمومی کشور مورد تکریم و تودیع قرار گرفت.
شفاعی در مراسم معارفه که روز گذشته که با حضور مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی برگزار گردید گفت:مسئولیت سنگینی به عنوان شورای فرهنگ عمومی و دبیرخانه شورا بر عهده داریم و همه می دانیم که این مجموعه یک مجموعه هم افزاست و داشتن حداکثر روابط عمومی و حداکثر ارتباطات از مشخصه های اصلی کارکنان ، مدیران و مسئولین دبیرخانه است.

شفاعی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که «اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهم تر است» تأکید کرد: اگر نیت ها را خالص کنیم و همت ها را کنار هم بگذاریم، عنایت الهی به مدد می آید و دستاوردهای بزرگ به وجود می آید.

شایان ذکر است که اسماعیل شفاعی پیش از این بمدت ۶ سال معاون اداری مالی نهاد کتابخانه های عمومی کشور بود.
وی همچنین مدیرکلی امور استان های نهاد کتابخانه های کشور و معاونت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان را نیز در کارنامه دارد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 24701

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی