امروز: دوشنبه 31 شهریور 1399 برابر با 21 سبتامبر 2020

مستمری بگیران نمونه تامین اجتماعی گیلان در زمره برترین های کشور قرار گرفتند

  • پنج شنبه, 23 مرداد 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

از بین 15 چهره برتر مستمری بگیران تامین اجتماعی کشور ، سه بازنشسته و همسر بازمانده نمونه از استان گیلان هستند.


به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان با اشاره به اینکه در سالهای اخیر در راستای برنامه های فرهنگی اجتماعی سازمان ، انتخاب مستمری بگیران نمونه در سه گروه بازنشسته ، ازکارافتاده کلی و همسر بازمانده در دستور کار قرار داشته و استان گیلان در سالهای مختلف نمایندگانی در عرصه کشوری داشته است افزود : بسیار خرسندیم که در سال جاری هر سه مستمری بگیر معرفی شده گیلان در زمره چهره های برتر کشور قرار گرفتند . 

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در ادامه با تبیین فرایند فراخوان و تشکیل کمیته استانی ، اظهار داشت : از بین متقاضیان شرکت کننده در این فراخوان ، دو بازنشسته نمونه و یک همسر بازمانده نمونه با کسب بالاترین امتیازات به معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان مرکزی معرفی گردیدند که خوشبختانه بر اساس امتیازات اخذ شده و مستندات موجود ، توانستند در بین 100 نفر مستمری بگیر نمونه معرفی شده از کل کشور ، با کسب نظر مساعد تیم کارشناسی سازمان در زمره 15 چهره برتر کشور قرار گیرند . 

ایشان با تبریک این موفقیت،آنرا افتخار دیگری برای تامین اجتماعی گیلان و خانواده بازنشستگان استان محسوب نموده و اذعان داشت : آشنایی با بازنشستگان و فرهیختگان جامعه مستمری بگیران سازمان که فراغت از کار را به معنای پایان همه چیز قلمداد ننموده و با انگیزه و روحیه بالا و تفکری عمیق در زندگی ، در مسیر کمال و پیشرفت و فعالیتهای علمی ، تحصیلی ، فعالیتهای اجتماعی و کارآفرینی قدم برمیدارند حظی وافر برای انسان در بردارد که اینگونه شخصیتها در اقشار بازنشستگان تامین اجتماعی و سایر گروههای هدف به وفور وجود دارد . 

علی حسین نژاد با اشاره به مولفه هایی همچون فعالیت چشمگیر در امور اجتماعی و خیر ، ادامه تحصیلات دانشگاهی ، تالیف کتاب ، ارائه مقاله های علمی و ... در کنار کارآفرینی و تربیت فرزندان موفق بعنوان شاخص های این انتخاب ، خاطر نشان ساخت : براساس تدابیر اتخاذ شده ، بمنظور جلوگیری از رفت و آمدهای عزیزان و رعایت پروتکل های بهداشتی بدلیل شیوع ویروس کرونا ، برخلاف سالهای گذشته ، مراسم تجلیل چهره های کشور بصورت ویدئو کنفرانسی و با حضور مدیرعامل سازمان در روز شنبه مورخ 25 مردادماه همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان برگزار می گردد . 

عبدالرضا بالازاده مجیدی ، ذبیح اله شبان و خانم سهیلا نوری صوفیانی منتخبین گیلانی در بین چهره های ملی مستمری بگیران تامین اجتماعی کشور هستند.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 24706

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی