امروز: دوشنبه 31 شهریور 1399 برابر با 21 سبتامبر 2020

  • از سوی شهردار رشت؛
احکامی جداگانه برای نه مدیر شهرداری صادر شد

  • دوشنبه, 24 شهریور 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شهردار رشت در احکامی جداگانه روز شنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۹ نه مدیر جدید این شهرداری را منصوب نمود.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس بر پایه این احکام محمدرضا شیرزاد به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری، مرتضی شریفی به عنوان سرپرست مدیریت منطقه دو، مصطفی گلشنی به عنوان سرپرست مدیریت منطقه پنج، سید مصطفی ملت دوست به عنوان سرپرست مدیریت حقوقی، یوسف یزدانی به عنوان سرپرست مدیریت سرمایه انسانی، مرتضی عاطفی به عنوان سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی، بابک رمضانی به عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، سید مریم رضاطبع به عنوان سرپرست مدیریت برنامه ریزی و بودجه و ساسان نعمتی به عنوان سرپرست مدیریت املاک و مستغلات شهرداری رشت، منصوب شدند.

شهردار رشت در احکام خود برای این نه مدیر جدید شهرداری آرزوی موفقیت نمود و اعلام کرد که امیدوار است با اتکال به خداوند یکتا و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری با رعایت صرفه و صلاح شهرداری رشت و همچنین با بهره گیری از ظرفیت های موجود در زمینه پیشبرد اهداف و مأموریت های سازمانی در راستای شرح وظایف مصوب، موفق و پیروز باشند.

شایان ذکر است، طی درخواست مدیرکل توسعه مجلس شورای اسلامی، علیرضا اعلایی که پیش از این سرپرستی اداره حقوقی شهرداری رشت را بر عهده داشت، به مجلس شورای اسلامی مامور به خدمت گردید.

انتهای پیام/083451

 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 24948

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی