امروز: چهارشنبه 08 بهمن 1399 برابر با 27 ژانویه 2021

دستگیری دو کارمند گیلانی به اتهام دریافت رشوه

  • چهارشنبه, 26 شهریور 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دادستان شهرستان رودبار گفت: دو کارمند اداره منابع طبیعی و یک دهیار در شهرستان رودبار استان گیلان به اتهام دریافت رشوه دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، هادی بشری امروز در جمع خبرنگاران از بازداشت دو کارمند اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و یک دهیار در شهرستان رودبار خبر داد و اظهار داشت: این چند نفر به‌ اتهام دریافت رشوه دستگیر شدند تا به اتهامات آنها رسیدگی شود.

دادستان شهرستان رودبار با اشاره به برخورد قاطعانه دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی خاطرنشان کرد: این دو کارمند و دهیار به اتهام دریافت رشوه 30 میلیون تومانی دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 3 متهم با قرار بازداشت موقت راهی زندان شده‌اند تصریح کرد: در برخورد با مفسدان اقتصادی و اجرای قوانین هیچگونه مماشاتی نمی‌کنیم و قاطعانه در برابر مفسدان می‌ایستیم.

بشری با تاکید بر اینکه برخورد سخت و قاطعانه در انتظار مجرمان اقتصادی و تضییع کنندگان بیت‌المال خواهد بود خاطرنشان کرد: دستگاه قضا در برخورد با مفاسد اقتصادی و مالی بدون اغماض وارد میدان می‌شود.

دادستان شهرستان رودبار از دستگیری برخی از اعضای شورای اسلامی و روسای ادارات این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و بیان کرد: با بررسی مستندات مالی و محرز شدن جرایم برخی از دستگاه‌ها، افراد بیشتری در آینده دستگیر می‌شوند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 24970

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی