امروز: پنج شنبه 10 مهر 1399 برابر با 01 اکتبر 2020

تاکید فرماندار رشت بر اجرای پروژه های اساسی و ماندگار در رشت

  • چهارشنبه, 26 شهریور 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار رشت با بیان اینکه فعالیت ها و اقدامات شهرداری رشت باید در خور شان و جایگاه شهروندان رشتی باشد، تصریح کرد: انتظار می رود شهرداری رشت علائه بر ارائه خدمات روزمره، زمینه اجرایی شدن پروژه ها و اقدامات ماندگار در سطح شهر رشت را فراهم کند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ؛ مهندس علی فتح اللهی در نشست بررسی مشکلات پسماند شهرستان رشت که صبح امروز با حضور سرپرست جدید شهرداری رشت برگزار شد  با بیان اینکه حدود ۷۵ درصد از جمعیت شهرستان رشت در حوزه شهرداری رشت خدمات دریافت می کنند، تاکید کرد: فعالیت های شهرداری رشت باید در حد شان و منزلت شهروندان رشتی باشد.

وی ادامه داد: علاوه بر خدمات روزمره ای که شهرداری در حال انجام است، باید شرایطی فراهم شود که شاهد انجام کارها و پروژه های ماندگار در شهر رشت باشیم.

فرماندار رشت مسئله پسماند به ویژه سایت زباله سراوان را دغدغه مهم و اساسی شهرستان دانست و تصریح کرد: راه اندازی تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان به عنوان آغازی برای ساماندهی کامل این سایت محسوب می شود که نیاز است اقدامات تکمیلی از قبیل احداث زباله سوز لاکان، افزایش ظرفیت کارخانه کود آلی، اجرای کامل طرح تفکیک پسماند در شهرستان رشت در جهت رفع کامل مشکلات زیست محیطی این سایت، اجرایی شود.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 24977

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی