امروز: پنج شنبه 03 مهر 1399 برابر با 24 سبتامبر 2020

  • وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:
بنای توزیع سیم کارت رایگان نداشتیم/خوزستان از اینترنت رایگان و شبکه شاد رایگان برخوردار شده

  • پنج شنبه, 27 شهریور 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در رابطه با اظهارات نماینده اهواز مبنی بر اینکه هیچ اقدامی درخصوص توزیع سیم‌ کارت دانش آموزی در حوزه انتخابیه‌ او و شهرهای دیگر صورت نگرفته است" گفت: ما هیچ جا سیم‌ کارت رایگان توزیع نکردیم.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، «مجتبی یوسفی»، نماینده مردم اهواز در مجلس، در گفت وگویی با اشاره به دستور رئیس جمهور به وزیر ارتباطات درباره توزیع سیم‌کارت دانش آموزی برای استفاده دانش آموزان و حضور آن‌ها در شبکه شاد، گفته است که هیچ اقدامی در این راستا در حوزه انتخابیه‌ام و شهرهای دیگر صورت نگرفته است.

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزون بر این بسیاری از دانش آموزان در حال حاضر هیچ گونه امکاناتی برای دسترسی به شبکه شاد ندارند، گفت: این موضوع به ویژه در مناطق محروم به وفور دیده می‌شود و این دانش آموزان برای آموزش مجازی نیاز مبرم به تبلت و گوشی تلفن هوشمند دارند.

«محمدجواد آذری جهرمی»، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در رابطه با اظهارات نماینده اهواز مبنی بر اینکه هیچ اقدامی درخصوص توزیع سیم‌کارت دانش آموزی در حوزه انتخابیه‌ او و شهرهای دیگر صورت نگرفته است" گفت: ما هیچ جا سیم‌ کارت رایگان توزیع نکردیم و اصلا چنین بنایی را نداشتیم البته اینترنت رایگان به معلمان، داده شده است.

او ادامه داد: برای استان خوزستان هم این اقدامات صورت گرفته است البته من صحبت‌های نماینده محترم را نشنیدم اما خوزستان مانند سایر استان‌های کشور از اینترنت رایگان و شبکه شاد رایگان برخوردار شده است و معلمین و دانش‌آموزان از اینترنت و شبکه رایگان شاد، بهره مند هستند.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 24978

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی