امروز: پنج شنبه 03 مهر 1399 برابر با 24 سبتامبر 2020

خدمات دهی مراکز تعویض پلاک رشت فقط با نوبت دهی اینترنتی

  • پنج شنبه, 27 شهریور 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس پلیس راهور گیلان اعلام کرد: از آغاز نوبت دهی اینترنتی خدمات مراکز تعویض پلاک رشت از ۲۹شهریور ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، سرهنگ امیر طالبی گفت: برای ارتقاء کیفیت خدمات به شهروندان و جلوگیری از ازدحام در مراکز تعویض پلاک، سیستم نوبت‌ دهی آنلاین اینترنتی در مراکز تعویض پلاک اجرا می شود.

وی افزود: متقاضیان تعویض پلاک و یا دریافت خدمات اين مرکز در رشت می توانند در سامانه اینترنتی پلیس راهنمایی و رانندگی کشور به نشانی "راهور 120" برای دریافت آنلاین زمان شماره‌ گذاری و تعویض پلاک خودرو خود در روز و ساعت دلخواه اقدام كنند.

رئیس پلیس راهنمايي و رانندگي گیلان با بيان اينكه از روز شنبه 29شهریور ماه این طرح اجرایی می‌شود و به مراجعه‌ کنندگان فاقد ثبت نام اینترنتی هیچگونه تعویض پلاک ارائه نخواهد شد گفت : شهروندان از مراجعه حضوری به مرکز تعویض پلاک شهر رشت بدون دریافت نوبت از سامانه اینترنتی خودداری كنند.

سرهنگ طالبی تصریح کرد: با راه‌ اندازی سیستم نوبت ‌دهی اینترنتی، مراجعه مردم به مرکز تعویض پلاک رشت مدیریت شده و آنها می ‌توانند از 5 روز قبل ساعت ورود خودرو را به مرکز تعیین کرده و بدون ایستادن در صف، نسبت به دریافت خدمات اقدام کنند.

وی تاکید کرد: صاحبان خودروها در زمان مشخص شده در ثبت نام اینترنتی به مركز تعويض پلاك مراجعه و در صورت گذشت زمان، ثبت ‌نام شان لغو می‌شود و نوبت در اختیار افراد ثبت نام کننده دیگر قرار خواهد گرفت.

رئیس پلیس راهور گیلان در پایان گفت: ساعت کار مرکز تعویض پلاک رشت از 7تا14 است و مراجعه کنندگان با رعایت شيوه ‌نامه‌ هاي بهداشتی و همراه داشتن مدارک مورد نیاز به اين مركز مراجعه كنند.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 24983

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی