امروز: دوشنبه 05 آبان 1399 برابر با 26 اکتبر 2020

ممنوعیت تردد خودروهای منطقه آزاد با پلاک قدیم

  • سه شنبه, 01 مهر 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس پليس راهور گیلان اعلام کرد : تردد خودروهای منطقه آزاد با پلاک قدیم از امروز اول مهر ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، رئیس پليس راهنمایی و رانندگی استان از پایان زمان در نظر گرفته شده برای تعویض پلاک خودروهای منطقه آزاد انزلی خبر داد. 
سرهنگ امير طالبي گفت : طرح تعویض پلاک خودروهای منطقه آزاد با پلاک با فرمت ملی از مهر ماه سال گذشته ابلاغ شد و فرصت کافی در اختیار مالکان این خودروها براي تعویض پلاک قرار گرفت.
وی افزود : آخرین مهلت تعویض پلاک خودروهای منطقه آزاد انزلی 31 شهریورماه  بود.
 رئیس پليس راهنمایی و رانندگی استان تاکید کرد : از امروز اول مهر ماه ، برابر ماده 2 آیین ‌نامه راهنمایی و رانندگی خودروهای پلاک قدیمی منطقه آزاد انزلی به عنوان پلاک غیرمجاز شناخته شده و اجازه عبور و مرور در معابر استان را ندارند و پلیس از تردد آنها جلوگیری خواهد کرد.
سرهنگ طالبی افزود : مالکان خودروهای پلاک قدیم با وجود اتمام زمان در نظر گرفته شده برای تعویض پلاک ، همچنان قادر به تعویض پلاک خودرو هستند اما با توجه به تصریح قانون در خصوص عدم تردد پلاک‌های غیرمجاز در معابر عمومی ، این قبیل خودروها از اول مهرماه برای پیگیری امور مربوط به تعویض پلاک باید با خودروبر حمل شوند.
انتهای پیام/083466
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 25014

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی