امروز: دوشنبه 05 آبان 1399 برابر با 26 اکتبر 2020

  • فرماندار رشت خواستار شد؛
شورای شهر هر چه سریعترنسبت به تعیین تکلیف مدیریت شهر رشت اقدام کند

  • پنج شنبه, 03 مهر 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه در شرایطی که شهر رشت با مشکلات عدیده ای روبروست نباید اجازه داد در فرایند مدیریت شهری وقفه ای ایجاد شود، از اعضای شورای شهر خواست هر چه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف مدیریت کلانشهر رشت اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس؛ مهندس علی فتح اللهی در جلسه هماهنگی افتتاح همزمان پروژه های گردشگری شهرستان رشت با تاکید بر لزوم توجه جدی به صنعت گردشگری و توسعه زیرساخت های آن ، ابراز امیدواری کرد: با ارتقای زیرساخت های گردشگری شهرستان رشت، شاهد رونق صنعت گردشگری و در نهایت ارتقای وضعیت معیشتی مردم  این شهرستان باشیم.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان رشت شایسته خدماتی به مراتب بالاتر از وضعیت کنونی هستند، افزود: در چنین شرایطی، همه مسئولان در هر سطحی موظفند با همدلی و استفاده از همه ظرفیت ها به دنبال ارتقای وضعیت شهرستان باشند.

فرماندار رشت با اشاره به قدمت تاریخی شهر رشت و فرهنگ بالای مردمان آن، تصریح کرد: متاسفانه  به دلایل مختلف، شهر رشت در زمینه ارائه  خدمات مطلوب به شهروندان، در وضعیت خوبی به سر نمی برد و این شرایط رضایتبخش نیست.

مهندس فتح اللهی سرگردانی مدیریت شهری در شرایط کنونی را زیبنده و به مصلحت شهر رشت ندانست و تاکید کرد: اعضای شورای شهر به عنوان منتخبین مردم در قبال شهروندان مسئول هستند و موظفند با تصمیمات صحیح و به موقع ، نسبت به پیگیری و رفع مشکلات شهر رشت اقدام کنند.

وی با اشاره به وظیفه نظارتی و قانونی فرمانداری در قبال شوراهای اسلامی شهر و روستا در راستای مطابقت تصمیمات و اقدامات شوراها با قوانین و بخشنامه های بالادستی، تصریح کرد: در شرایطی که شهر رشت با مشکلات عدیده ای روبه رو است، نباید اجازه داد با از دست دادن زمان در مدیریت این شهر وقفه ای ایجاد شود و اعضای شورای شهر باید هر چه سریعتر در خصوص تعیین تکلیف مدیریت شهر رشت که انتظار مردم است اقدام کنند.

وی افزود: فرمانداری رشت مصمم است برای حفظ منافع عمومی از همه اختیاراتی که دارد بهره بگیرد.

انتهای پیام/083466

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 25029

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی