امروز: پنج شنبه 02 بهمن 1399 برابر با 20 ژانویه 2021

ناگفته‌های پدر الهام سرلاتی از روز حادثه/الهام سرلاتی آخرین بار سوار یک پراید شد

  • پنج شنبه, 10 مهر 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پدر الهام سرلاتی که در لنگرود به طرز فجیعی به قتل رسیده است جزئیات جدیدی از روز قتل دخترش را بازگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، هفته قبل دختر گیلانی به نام الهام سرلاتی، موقع برگشت از محل کارش در تامین اجتماعی، بعد از پیاده شدن از سرویس ناپدید شد.

چند روز بعد جسد الهام در ارتفاعات جاده جنگل دو هزار کشف شد؛ و این در حالی بود که بررسی‌ها نشان می‌داد دختر جوان با اصابت جسم سخت به سرش جان باخته است و طلا‌ها و پول و مدارک او به سرقت رفته بود.
در جریان رسیدگی به پرونده همسر او بازداشت شد. پدر الهام سرلاتی ناگفته‌های این پرونده و علت بازداشت دامادش را شرح می‌دهد.

دخترم گرسنه از دنیا رفت

پدر الهام سرلاتی در مورد روز حادثه و مرگ دردناک دخترش می‌گوید: «دخترم آن روز قرار بود به خانه ما بیاید. برای ناهار منتظرش بودیم. او بعد از ازدواجش ساکن شهر رودسر شده بود. می‌دانستم وقتی می‌خواست به خانه ما بیاید، بعد از پیاده شدن از سرویس اداره شان، سوار خودرو‌های خطی خواهد شد.

اما با تاخیر الهام، هر لحظه ما مضطرب شدیم و موضوع گم شدن دخترم را به پلیس هم اطلاع دادیم. هر لحظه با خودم فکر می‌کردم که دخترم حتما گرسنه بوده است.»

تصویر ضبط شده در دوربین جگرکی الهام را نشان داد؟

بررسی‌های پلیس برای پیدا کردن ردی از الهام آغاز شد. ماموران پلیس در اولین اقدام خود دوربین‌های مدار بسته محلی را که الهام از سرویس اداره پیاده شد بررسی کردند.
پدر الهام سرلاتی در مورد نتیجه این بررسی می‌گوید: «در دوربین دیده می‌شود که الهام از سرویس اداره شان که یک پژو پرشیا مشکی بود پیاده شد و از یک مغازه خوراکی خرید. بعد در تصویر مبهمی دیده می‌شود که یک خانم سوار یک پراید می‌شود که به احتمال نود درصد آن خانم، دختر من است. بعد از آن دیگر خبری از الهام نداشتیم تا اینکه مامورین برق منطقه جاده جنگل دوهزار جسد دخترم را کشف کردند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.»
جسد الهام قابل شناسایی بود و بعد از انجام معاینات پزشکی قانونی مراسم تشییع جنازه او انجام شد.

پدر الهام: با هیچ کس اختلاف و کدورت نداشتیم

پدر الهام در ادامه می‌گوید: «من کارمند بازنشسته سازمان دامپزشکی هستم. دو دختر دارم. الهام دختر بزرگ من و متولد ۶۶ بود. مهندسی کامپیوتر خوانده بود و در سازمان تامین اجتماعی کار می‌کرد. روز تشییع جنازه الهام با این مردم به خاطر کرونا باید فاصله اجتماعی را رعایت می‌کردند، اما باز هم هر طور بود برای تسلیت آمدند. رئیس الهام به حدی ناراحت بود که در وصف او هم متن تقدیری نوشته بود. همه این‌ها گواه این است که ما با کسی خصومتی نداشتیم. دختر من با هیچ کس اختلافی نداشت و کسی نمی‌تواند از روی درگیری قبلی و انتقام این بلا را سرش آورده باشد. اما زمانی که جنازه او کشف شد، همه پول‌ها و طلاهایش سرقت شده بود.»

همسر الهام با او اختلاف نداشت

پدر الهام در مورد علت بازداشت دامادش می‌گوید: «روز‌های اول بعد از به قتل رسیدن دخترم، حتی از ما هم بازجویی کردند. الهام و شوهرش اختلاف و مشکلی با هم نداشتند. اما نمی‌دانیم چرا اداره آگاهی دامادم را بازداشت کرده و مورد بازجویی قرار داده است. فکر می‌کنم اینکه مورد بازجویی قرار بگیرد حتما دلیل بر این نیست که مشکلی داشته باشد. ماموران انتظامی هر کاری لازم باشد انجام می‌دهند و امیدوارم خیلی زود ردی از قاتل دخترم پیدا شود.»
رسیدگی قضایی برای یافتن ردی از قاتل الهام سرلاتی ادامه دارد.

 انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 25099
برچسب‌ها

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی