امروز: جمعه 07 آذر 1399 برابر با 27 نوامبر 2020

محرومیت شهرداری از اعتبارات کرونا

  • پنج شنبه, 08 آبان 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رمضانپور نرگسی گفت: از شهردار جدید انتظار می رود پیگیری پروژه های زیرساختی شهر را در اولویت کاری شهرداری قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس به نقل از شبستان با بیان اینکه کادر درمان در رشت از افزایش مبتلایان خسته شده اند اظهار کرد: با وجود شرایط خطرناک کنونی، هیچ تمهیداتی برای بسته شدن مبادی ورودی رشت اتخاذ نمی شود

«اسماعیل حاجی پور» با بیان اینکه رشت همیشه میزبان خوبی برای مسافران در طول سال بوده است افزود: با توجه به افزایش مبتلایان و وضعیت کنونی نمی توانیم میزبان مسافران در تعطیلات رسمی باشیم.

حاجی پور با ابراز تاسف از تجمع های غیرضروری در خیابان های شهر و بازار و فروشگاه های زنجیره ای گفت: مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهر بی توجه هستند در حالی که کمترین اقدام ممکن که هر شهروندی برای حفاظت خود و دیگران از این ویروس منحوس می تواند انجام دهد، استفاده از ماسک است.

وی اجرای مجدد دورکاری در بدنه شهرداری رشت را یک اولویت دانست و ادامه داد: هر چه زودتر باید نسبت به اجرای دورکاری و شیفت بندی ساعات کاری در بدنه شهرداری اقدام شود.

عضو شورا در بخش دیگری از نطق پیش از دستور در این جلسه، شهرداری را یکی از متضررترین نهادها از شیوع ویروس کرونا خواند و اظهار کرد: تخفیف در پرداخت عوارض وسایل حمل و نقل عمومی و همینطور هزیته های آرامستان موجب تحمل خسران زیادی بر درآمد شهرداری رشت شده است.

حاجی پور خاطرنشان ساخت: ضررهای اقتصادی که شهرداری طی ماه های گذشته متحمل شده بدون جبران باقی مانده است در حالی که انتظار می رود استاندار در پرداخت بخشی از اعتبارات کرونا به شهرداری رشت، اهتمام ویژه داشته باشد.

وی تصریح کرد: اگر رعایت پروتکل های بهداشتی مانند وضعیت کنونی ادامه یابد، رشت شاهد وضعیت به مراتب بدتر و سخت تر از اسفندماه سال گذشته خواهد بود و روند ضررهای اقتصادی بازاریان و شهرداری رشت ادامه خواهد داشت.

در ادامه این جلسه، طرح راه اندازی تیم های پایه برای رده های نوجوانان، جوانان و بانوان در شهرداری رشت با امضای اکثریت اعضا در این جلسه وصول شد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 25334

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی