امروز: دوشنبه 29 دی 1399 برابر با 18 ژانویه 2021

جشنواره تئاتر گیلان بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود

  • یکشنبه, 25 آبان 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون ارشاد گیلان گفت: به علت شیوع ویروس کرونا، سی و دومین جشنواره تئاتر استانی بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، سید امیر مصباح، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: شکل برگزاری جشنواره استانی تئاتر امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا متفاوت است.

او با اشاره به شیوع کرونا و وضعیت قرمز در برخی از شهر‌های استان گیلان افزود: حفظ سلامت هنرمندان و شهروندان از اهمیت خاصی برای ما برخوردار است، بر همین اساس جشنواره امسال بدون حضور تماشاگر و تنها با حضور تعداد محدودی از اعضای گروه‌های شرکت کننده برگزار خواهد شد.

معاون هنری و سینمایی ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه تمام برنامه‌های سی و دومین جشنواره تئاتر استانی گیلان با تصمیمات ستاد ملی کرونا هماهنگ خواهد بود، اظهار داشت: تا آخرین لحظه بر اساس شرایط و تصمیمات برنامه‌های جشنواره احتمالا با تغییر همراه خواهد بود.

مصباح به استقبال بالای دوستداران هنر در سال‌های گذشته از جشنواره اشاره و تصریح کرد: اجرا‌های سی و دومین جشنواره تئاتر استانی گیلان به صورت زنده از طریق فضای مجازی پخش خواهد شد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 25478

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی