امروز: دوشنبه 29 دی 1399 برابر با 18 ژانویه 2021

نهادینه تر شدن ورزشهای همگانی در زندانها

  • دوشنبه, 26 آبان 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 در نشست مشترک محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان با مهندس زهری رییس هیات ورزشهای همگانی گیلان عنوان گردید تا ورزش همگانی در زندانها نهادینه تر شود

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، محمدی اصل ضمن تقدیر از تلاشهای مدیران فرهنگی و ورزشی سازمان زندانها در برقراری ارتباطهای اثربخش با روسای فدراسیون ها گفت: ما معتقدیم ورزش یکی از موثرترین عوامل کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای سلامت فردی در زندانها است و باورداریم که با همکاری هیات همگانی استان و برگزاری دوره های آموزشی و جشنواره های فرهنگی و ورزشی در زندانها می توانیم فرصت لازم جهت بهبود وضعیت جسمی و روانی زندانیان را بیشتر نماییم.

زهری رییس هیات همگانی استان نیز ضمن تشکر از اشراف کامل و حساسیت مدیر کل زندانها به امر ورزش گفت: در این روزهای سخت کرونایی، ثابت گردید نیاز به ورزش همگانی و فعالیت بدنی بیش از هر زمان دیگری است .

زهری با تاکید بر ماهیت متفاوت ورزش های همگانی از قهرمانی از یادآور شد: هدف از ورزشهای همگانی ،قهرمانی نیست بلکه ایجاد سلامتی و نشاط در روح وجسم افراد جامعه است واین مهم با همکاری سازمان ها و نهاد های مختلفی نظیر زندانها که دراین حوزه بسیار فعال بوده ، میسر می شود.

زهری با اشاره به ظرفیت های آموزشی هیئت ورزش های همگانی گیلان گفت:در گام اول این هیئت از همه ظرفیت های خود برای آموزش زندانیان در رشته های مورد نظر اداره کل زندانها در همه شهرستانها استفاده خواهد نمود تا هدف نهادینه شدن ورزش در زندانها میسور گردد.

در ضمن مقرر شد بر اساس تفاهم نامه مشترک فدراسیون ورزش های همگانی با سازمان زندانهای کشور، کمیته ورزش و فعالیت بدنی زندانها با صدور احکام مربوطه از سوی هیات ورزشهای همگانی در زندانهای گیلان راه اندازی شود.

 انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 25493

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی