امروز: شنبه 27 دی 1399 برابر با 16 ژانویه 2021

انتقاد از عدم پاسخگویی روابط عمومی منطقه آزاد انزلی

  • دوشنبه, 26 آبان 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

طرح پرسش و پیگیری از سوی خبرنگاران، به ویژه در خصوص موضوعات حساس ، از مهمترین نیازهای مردم یک استان بوده و نیازمند شفاف سازی از طرف مسئولان است. 

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس در تاریخ 14 آبان ماه 99 خبری با تیتر « جداسازی 23 روستا از منطقه آزاد انزلی صحت ندارد" در مصاحبه با دکتر دلخوش بر روی سایت قرار گرفت.
در این راستا به منظور هماهنگی لازم برای مصاحبه با مدیرعامل منطقه آزاد انزلی به جهت شفاف سازی بیشتر و پرداختن به جزییات مصوبه کلیات الحاق 6 هزار متر اراضی به منطقه آزاد انزلی و بررسی بیشتر آن چندین بار با روابط عمومی منطقه آزاد تماس گرفته شد که هر بار با عدم پاسخگویی ایشان و یا تنها با ارسال پیامک (درجلسه هستم) و یا (بعدا با شما تماس گرفته خواهد شد) مواجه شدیم که این خود بر می گردد به عدم کارآمدی روابط عمومی که قادر نیست بین مدیریت مجموعه خود و اصحاب رسانه حلقه ارتباطی ایجاد کند.

سوال اساسی این است که جایگاه روابط عمومی در ایجاد رضایت در سازمان چیست؟  مگر نه اینکه جلب همکاری با رسانه هایی  که با  به کارگیری توانمندی‌های حرفه‌ای جایگاه ملی و بین‌المللی منطقه آزاد انزلی را ارتقاء داده  و برای معرفی ظرفیت‌های  اقتصادی، سرمایه‌گذاری، فرهنگی و گردشگری این منطقه در سطح ملی تاثیرگذارمی باشند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 25495

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی