امروز: پنج شنبه 13 آذر 1399 برابر با 03 دسامبر 2020

شرکت برق منطقه‌ای گیلان یک عنوان ارزشمند کشوری به دست آورد

  • یکشنبه, 02 آذر 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شرکت برق منطقه‌ای گیلان در ارزیابی شرکت توانیر در شاخص ضریب پایداری شبکه‌ی انتقال و فوق توزیع، عنوان «بهترین عملکرد» را به دست آورده است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، در طرح سیمای شرکت توانیر در شاخص «ضریب پایداری شبکه‌ی انتقال و فوق توزیع» شرکت برق منطقه‌ای گیلان موفق شد بین شرکتهای برق منطقه‌ای سراسر کشور عنوان «بهترین عملکرد» را به خود اختصاص دهد.
حمزه عیسی‌زاده مدیر دفتر فنی انتقال شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان در تشریح این خبر گفت: تدوین منظم برنامه‌ی زمانبندی و اجرای به موقع و هماهنگ برنامه‌های تدوین شده، بازدید منظم ترموویژن از همه‌ی تجهیزات پستها و خطوط منتخب و مصوب برنامه‌ریزی شده و همچنین بازدید مضاعف ترموویژن از تجهیزات پربار شبکه، قبل از پیک، نظارت مناسب بر اجرای تعمیرات پیشگیرانه، دقت در انتخاب پیمانکار و مشاور صاحب صلاحیت برای طراحی و اجرا و تعریف و اجرای پروژه‌های اصلاح و بهینه‌سازی با حداکثر توان و تلاش در جهت جذب منابع از جمله فعالیتهایی است که منجر به کسب این عنوان شده است.

مدیر دفتر فنی انتقال شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان همچنین افزود: تشکیل منظم جلسات بررسی حوادث در جهت پیشگیری از حوادث مشابه و ارائه‌ی راهکارهای پیشگیری و جلسات بهبود بهره‌برداری با تاکید بر رفع مشکلات شرکت و بهبود در فرآیندهای بهره‌برداری، انجام مطالعات شبکه به صورت مستمر متناسب با تغییرات شبکه و همچنین مطالعات پیش‌بینی برای سال آینده و مشخص نمودن گلوگاه‌های شبکه به همراه راه حل برای رفع مشکل و پیشنهاد طرح جابه‌جایی ترانسفورماتورها از سوی دفتر فنی انتقال که منجر به تدوین و ابلاغ دستورالعمل در سال ۱۳۹۸ به وسیله‌ی شرکت توانیر برای همه‌ی شرکتهای برق منطقه‌ای شد از دیگر اقداماتی است که منجر به کسب عنوان «بهترین عملکرد» شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان شد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 25545

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی