امروز: چهارشنبه 01 بهمن 1399 برابر با 20 ژانویه 2021

مشاغل کم تردد در گیلان مشمول ممنوعیت فعالیت نمی شوند

  • سه شنبه, 04 آذر 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا در گیلان گفت: در ستاد استان به فرماندار رشت مجوز داده شد تا طی تبادل نظر با اصناف، بسیاری از مشاغلی که تردد و یا اجتماع در آنها کمتر صورت می گیرد را جزو مشاغل دسته اول محاسبه کرده تا شاهد بازگشایی بیشتر این مشاغل باشیم.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، محمود قاسم نژاد دوشنبه شب در گفت و گوی تلویزیونی افزود: از ابتدای اجرای طرح یعنی طی سه روز گذشته همکاری خیلی خوبی بین  اقشار مختلف مردم، اعم از  بازاریان، اصناف و کسبه با مجریان طرح در سراسر استان وجود داشته ضمن آنکه تیم های نظارتی که در ۱۶ شهرستان توسط فرمانداران  این طرح را اجرا می کنند،   افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: پذیرش عمومی مردم نسبت به اجرای این طرح بیشتر شده که این امر جایگاه و اهمیت سلامت جامعه را نشان می دهد و مردم پذیرفته اند در کنار هم سالم زندگی کنند و این ویروس را شکست دهند.

وی با بیان اینکه شاهد کاهش محسوس ترددهای داخل شهر و بین شهرهای استان هستیم، افزود: در اجرای این طرخ هم نیروهای انتظامی فعال در آن  از ۱۵۰ نیرو به بیش از ۲۰۰ نفر در روز اخیر افزایش یافته تا بتوانند این طرح را با موفقیت بیشتری دنبال کنند.

قاسم نژاد تصریح کرد : ما تابع دستورالعمل   های ستاد ملی کرونا هستیم و هر اندازه که پایبندی مان به دستورالعمل ها بیشتر باشد، سطح تعریف شده در میزان محدودیت های صنوف و ادارات تنزل پیدا خواهد کرد و گشایش ها بیشتر خواهد شد.

جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در گیلان اظهار داشت: هم حضور کارکنان برای خدمات دهی به مردم هم اینک محدود شده و هم مشاغلی که در گروه دوم، سوم و چهارم قرار دارند در شهرهای نارنجی و قرمز نمی توانند فعالیت داشته باشند که امید است با رعایت مردم و کاهش آمار مبتلایان بتوانیم گشایش ها را در این حوزه بیشتر نماییم.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 25559

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی