امروز: چهارشنبه 01 بهمن 1399 برابر با 19 ژانویه 2021

  • رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی؛
افزایش 7 برابری مشارکت تامین اجتماعی در بیمه تکمیلی مستمری بگیران

  • چهارشنبه, 05 آذر 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس کانون عالی بارنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی جزئیات قرارداد جدبد بیمه تکمیلی بازنشستگان این سازمان را تشریح نمود .

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس علی اصغر بیات گفت: بیمه تکمیلی بازنشستگان از جمله خدمات بسیار مهمی است که کانون عالی هر سال و با پایان یافتن مهلت قرارداد شرکت بیمه گر با حساسیت زیاد و انجام مذاکرات و هماهنگی ها به آن ورود می کند . 

وی در ادامه اظهار داشت : امسال نیز با توجه به اینکه در پایان آبان ماه جاری مهلت قرارداد بیمه تکمیلی در پایان آبان ماه به اتمام رسیده جلسات متعددی برگزار شد و با مساعدت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مبلغ مشارکت این سازمان هفت برابر افزایش یافت که بسیار باارزش بود . 

رئیس هیات مدیره کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با بیان اینکه بدنبال برگزاری مناقصه بین بیمه گرهای مطرح ، شرکت آتیه سازان حافظ تا پایان آبان سال 1400 امر بیمه تکمیلی این قشر را برعهده خواهد داشت . 

علی اصغر بیات با اشاره به اینکه حسب بررسی های انجام شده ، این شرکت توانسته رضایت بیش از 70 درصد مخاطبان را حاصل نماید افزود : توانمندی های مدیریتی و اجرایی و پشتوانه مالی سبب شد تا تیم نظارتی کانون عالی آنرا تایید نماید . 

وی خاطرنشان ساخت : بازنشستگان و مستمری بگیرانی که قبلاً تحت پوشش بیمه تکمیلی بوده اند نیازی به مراجعه مجدد به کانونها را نداشته و تمامی آنها تحت شمول خواهند بود ولی افرادی که تاکنون بیمه تکمیلی نبوده اند و یا قصد حذف آنرا دارند طل سه ماه از اول آذر لغایت پایان بهمن ماه فرصت دارند تا نسبت به حذف و اضافه مشخصات خود و افراد تبعی اقدام نمایند . 

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با بیان اینکه مبلغ بیمه تکمیلی در قرارداد سالجاری به ازای هر نفر 65 هزار تومان است افزود : در این قرارداد سقف تعهدات درمان فوق تخصصی با 100 درصد افزایش از 20 میلیون تومان به 40 میلیون تومان افزایش یافته و سقف تعهدات بستری عمومی نیز از 6 میلیون تومان به 12 میلیون افزایش یافته است . 

علی اصغر بیات در بخش دیگری از سخنان خود تعهدات خدمات پاراکلینیکی و تشخیص درمانی یرپائی شامل انواع آنژیوگرافی ، سی تی اسکن ، رادیولوژی ، ام آر ای و... را در این قرارداد یک میلیون و هفتصد هزار تومان اعلام نمود .

وی همچنین اذعان داشت : نکته قابل توجه در این قرارداد اینکه تمامی خدمات مربوط به ابلا به ویروس کرونا از تست تا بستری تحت پوشش خواهد بود . 

در قرارداد جدید شرکت بیمه گر ملزم به صدور معرفی نامه آنلاین در اکثر مراکز درمانی طرف قرارداد گردیده است .

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 25563

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی