امروز: چهارشنبه 01 بهمن 1399 برابر با 19 ژانویه 2021

انعقاد قرارداد بیمه اختیاری تأمین اجتماعی غیرحضوری شد

  • سه شنبه, 11 آذر 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

انعقاد قرارداد بیمه اختیاری با سازمان تأمین اجتماعی برای تمامی متقاضیان واجد شرایط بدون نیاز به حضور در شعب و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به نشانی eservices.tamin.ir انجام می‌شود

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  مدیرکل تامین اجتماعی گیلان همزمان با چهارمین دوشنبه دیجیتالی از آغاز اجرای طرح ۳۰۷۰ ، امکان انعقاد بیمه اختیاری بصورت غیرحضوری را بعنوان هشتمین خدمت در طرح مذکور معرفی نمود .

علی حسین نژاد با بیان اینکه در طرح ۳۰۷۰ قرار است تا بهمن ماه ۳۰ خدمت و هر دوشنبه چند خدمت، الکترونیکی و غیرحضوری شوند، اظهار داشت بر اساس برنامه ریزی و پیش بینی صورت گرفته انتظار میرود پس از تکمیل طرح شاهد کاهش ۷۰ میلیون مراجعه از مجموع ۹۶ میلیون مراجعه در طول سال باشیم.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در ادامه اظهار داشت : از امروز به بعد، متقاضیانی که سن آنها زیر ۵۰ سال باشد در صورت داشتن ۳۰ روز سابقه بیمه پردازی به صورت غیرحضوری می‌توانند انعقاد قرارداد کنند. این اقدامات که تا پیش از این به صورت حضوری انجام می‌شد، از طریق غیرحضوری، با مساعدت بانک رفاه و پرداخت حق بیمه در سامانه مربوطه و وصول تاییدیه، انجام می‌شود.

علی حسین نژاد با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۲۲۰۰۰ بیمه شده اختیاری در استان گیلان تحت پوشش هستند خاطر نشان ساخت : این نوع بیمه بمنظور امکان تداوم بخشیدن بیمه پردازی برای افرادی است که به هر نحو در سنوات گذشته دارای سابقه بیمه ای حداقل به میزان یک ماه بوده اند

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 25615

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی