امروز: چهارشنبه 29 آبان 1398 برابر با 20 نوامبر 2019

تامین هزینه سفر مشهد مقدس نارنجی پوشان منتخب کوچصفهان

  • شنبه, 23 اسفند 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس اولین همایش تجلیل از نارنجی پوشان به همت اعضای شورای اسلامی و شهردار کوچصفهان برگزار  شد از  انتخاب فصلی نارنجی پوشان نمونه کوچصفهان و تامین هزینه سفر مشهد مقدس برای وی و خانواده اش  خبر داد.

در این مراسم که  با حضور ثقتی رییس ارشاد اسلامی شهر ستان رشت، دکتر جمشیدی و فاطمه شیرزاد اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت برگزار شد از "نارنجی پوشان" کوچصفهان با هدف قدرداني و تجلیل از پرسنل زحمتکش فضای سبز و خدمات شهری و خانواده های آنها تجلیل به عمل آمد.

رییس شورای اسلامی کوچصفهان اظهار داشت: این برنامه بهانه ای برای تجلیل از کلیه کسانی است که سلامتی و عمر خود را با بضاعت اندک برای خدمت رسانی شبانه روزی به مردم می گذارند.

مهدی رشاد گفت: نارنجی پوشان همواره به عنوان کم توقع ترین قشر جامعه خدمات ارزنده ای را به مردم ارائه داده و موجبات بهداشت و نظافت شهر ما را فراهم می کنند.

رشاد در ادامه خطاب به رنجکش شهردار کوچصفهان خواستار انتخاب فصلی نارنجی پوشان نمونه کوچصفهان و تامین هزینه سفر مشهد مقدس برای وی و خانواده اش شد.

لازم به ذکر است در ادامه این همایش علاوه بر تجلیل از نارنجی پوشان کوچصفهان از هادي محمدي آتش نشان فداكار كه در حين انجام ماموريت يك پاي خود را از دست داده تقدیر و تشکر به عمل آمد.

نائب رییس شورای اسلامی شهر ستان رشت با بیان اینکه امروز بهانه ای است تا به گرامیداشت انسانی بپردازیم   که بدون هیچ ترس و واهمه ای به عنوان فرشته نجات به دل حادثه زد اظهار داشت: هادی محمدی نمونه ای از سختی و از خود گذشتگی مردان آتش است که با خطر انداختن جان خود، در راه حفظ جان و آسایش ما می کوشند چرا که با علاقه و با هدف رضایت خدا و کمک به انسانها در سازمان مشغول به کار هستند.

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 2577

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی